Misli.com'da günün en çok iddaa oynanan maçları-haberi

Misli.com’da günün iddaa programı içinde en çok oynanan bahisleri ve Misli.com yazarlarının bu mücadeleler amaciyla yaptığı yorumları sizler amaciyla derledik.

Misli.com’da günün en çok iddaa oynanan maçları amaciyla tıklayın

Portekiz – Fransa : mücadele neticesi 2

İddaa programının UEFA Avrupa Şampiyonası bülteninde günün öne çıkan mücadelesi Portekiz – Fransa mücadelesini kuponuna ek eden Misli.com azalarının %21’i karşılaşmayı Fransa’nın kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Can Tongo’nun Tercihi

Portekiz, grubun tek başka devi Almanya önünde 4-2 kaybetti ve Gosens’in sol kanadına deva bulamamıştı. Fransa ise Macaristan karşısında çok bastırsa da beraberliğe razı oldu. Bu mücadelede bendeniz Fransa’nın kazanıp lider çıkmasını bekliyorum.

Slovakya – İspanya: mücadele neticesi 2

İddaa programının UEFA Avrupa Şampiyonası bülteninde günün öne çıkan mücadelesi Slovakya – İspanya mücadelesini kuponuna ek eden Misli.com azalarının %20’si karşılaşmada İspanya’nın kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Murat Fevzi Tanırlı’nın Tercihi

İspanya evvel iki mücadeleden beraberlikler alarak çıktı. İsveç maçında %85 topa sahiptiler, net pozisyonları da vardı ama kaleciyi geçemediler. Polonya maçında Morata ile öne de geçtiler ama koruyamadılar. Lewandowski, Polonya’ya beraberliği getirdi. genel oyun olarak İspanyollar başarılı. Oyunu yönlendirme, karar alanına topu taşıma, topa sahip olma ile alakalı etkililer ama bitiricilikte mesele var. Slovaklar ise sürpriz yaparak turnuvaya girdiler, Polonya’yı yendiler ama sonrasında beklediğimiz benzeri İsveç’e kaybettiler.Bu mücadelesi berabere bitirmek dahi İspanyolları evvel 2’nin dışına itecek. Kazanacaklarını düşünüyorum. ama bu maçın 2.yarıda çözüleceğini düşünüyorum.Dİğer ek çok net korner. 9.5 üst de oynanır.

İsveç – Polonya: mücadele neticesi 1

İddaa programının UEFA Avrupa Şampiyonası bülteninde günün öne çıkan mücadelesi İsveç – Polonya mücadelesini kuponuna ek eden Misli.com azalarının %13’ü karşılaşmada İsveç’in galibiyetini bekliyor.

Misli.com Yorumcusu Murat Fevzi Tanırlı’nın Tercihi

Polonya amaciyla turnuvaya ayni ritimde devam etme yerine galibiyet şart. mücadele içerisinde belli dilimlerde tesirli oyunlarını gördük ama süreklilik taşımadı, kısa süreli oldu. Slovakya maçında 10 kişi de kalınca tesirleri düştü. İspanya önünde iyi direndiklerini ve 1-1’i kopardıklarını belirtelim. İsveç ise yenilmediği halde evvel iki garanti. İlk iki mücadele gösterdi ki İsveç müdafaa olarak turnuvadaki en başarılı takımlar arasında. mücadelesi İngiliz ortada hakem Mchael Oliver yönetecek. Hakemlerin çoklukla kart ile alakalı cimri davrandığı tek ortamda İngilizler bu konuyla alakali Zati ekstra cimri. Çok bariz pozisyonlar olmadığı sürece kart sayısı yükselmesini beklemiyorum. İsveç’in evvel planı kaybetmemek olacağından İspanya maçındaki benzeri kalelerine yaklaştırmama felsefesi Polonya’ya karşı dahada iyi uygulayabilecekleri tek sistem. Çok korner beklemiyorum. Dİğer seçenekler evvel yarı X ve 2,5 ALT…

  • canlı iddaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir