Misli.com 3. Lig 8 Nisan Perşembe maç önleri! Detaylı analizler, son dakika gelişmeleri…-haberi

Misli.com 3. Lig 1. Grup’ta 26., 2. ve 3. Grup’ta ise 30. hafta maçları 8 Nisan Perşembe bugünü oynanacak. 90 dakikalar öncesi ayrıntılı analizler ve nihayet dakika gelişmeleri haberimizde.

Belediye Derince Spor-Edirne Belediyesi PAŞ Edirnespor

Misli.com 3. Lig 1. Grup’ta Play-Off’un üç nokta gerisinde var olan Belediye Derince Spor üst üstüne iki galibiyet alırken üç maçtır da kaybetmiyor. Belediye Derince alanında oynadığı nihayet dört mücadelede tek galibiyet, iki beraberlik ve tek yenilgi aldı. 

Belediye Derice’de stoper Muhammed Fatih Yıldırım cezalı. Edirnespor’un üç maçlık kaybetmeme serisi dahil sahada lider Diyarbekir önünde sona erdi. 

Edirne Belediyesi PAŞ Edirnespor’da sağ bek Mehmet Mustafa Yıldızaç (1 gol) cezalı. 

Bucaspor 1928-Malatya Yeşilyurt Belediyespor

Misli.com 3.Lig 1. Grup’ta zirvenin iki nokta gerisinde 2. var olan Buca 1928, ligde 16 maçtır kaybetmiyor. Buca 1928 evinde oynadığı 12 mücadelede kaybetmedi, 9 galibiyet aldı. 

Rakibinin 6 nokta gerisinde 3’üncü sıradaki Malatya Yeşilyurt Belediyespor nihayet iki maçını kazandı. Deplasmanda 7 maçtır kaybetmeyen Malatya Yeşilyurt Belediyespor bu süreçte 6 galibiyet, tek beraberlik aldı.

Fethiyespor-Belediye Kütahyaspor

Misli.com 3.Lig 2. Grup’ta 2. sıradaki Fethiyespor, dorukta bulunan Belediye Kütahyaspor’un 7 nokta gerisinde. Fethiyespor soın iki maçını kaybetti; dahil sahada Mardin’e (1-2), deplasmanda da İskenderun FK’ya (0-1) yenildi. 

Belediye Kütahya’nın 5 maçlık dis alan galibiyet serisi nihayet dış alan mücadelesi var olan Büyükçekmece Tepecik karşısında sona erdi. Belediye Kütahya ligde oynadığı nihayet 14 mücadelede da gol atmayı başardı. 

Ceyhanspor-İskenderun Futbol Kulübü

Misli Com 3.Lig 2.Grup’ta Play-Off’un bu maçtaki rakibi olan, Play-Off hattındaki en yakın rakibinin 5 nokta gerisinde bulunan Ceyhanspor dahil sahada oynadığı nihayet dört mücadelede kaybetmedi, iki galibiyet iki beraberlik aldı. 

İskenderun FK nihayet 6 mücadelede 5 galibiyet aldı, tek mağlubiyeti Yomra (0-2) deplasmanında yaşadı. 

İçel İdmanyurdu Spor Kulübü-Karşıyaka

Misli.com 3.Lig 3.Grup’ta Play-Off’ta bulunan İçel İdman Yurdu alanında oynadığı nihayet dört mücadelede kaybetmedi, üç galibiyet aldı. İçel İdmanyurdu Spor Kulübü’nde Hakkı Tosun cezalı. Karşıyaka nihayet 6 mücadelenin 5’inde nokta kaybetti. Karşıyaka deplasmanda oynadığı nihayet 6 mücadelede da yenik oldu. 

Altındağ Spor-Çarşambaspor

Altındağ 5 maçtır kazanamıyor. Altındağ kazanamadığı 5 maçlık seride dört beraberlik aldı. Altınadağ evinde 6 maçtır kaybatmezken bu süreçte üç galibiyet üç beraberlik aldı. Altındağ’da stoper Gürkan Alver cezalı. Çarşambaspor Play-Off’un iki nokta gerisinde bulunuyor. Çarşambaspor nihayet iki maçını kaybetti; dahil sahada Şile Yıldız’a (1-2) ve deplasmanda da İçel İdmanyurdu’na (0-1) kaybetti. Çarşambaspor’da forvet Selahattin Seyhun (2 gol) cezalı. 

Karaman Belediyespor-Ağrı 1970

Misli.com 3.Lig 2.Grup’ta Karaman Belediyespor düşme hattında. Karaman Belediyespor 8 maçlık galibiyet özlemine düşme hattındaki Tokat’ı deplasmanda devirerek nihayet verdi. Ağrı 1970, deplasmanda oynadığı nihayet üç mücadelede kaybetmedi, iki galibiyet, tek beraberlik aldı.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir