Metrodakiler nefeslerini tutarak izledi! Raylara atlayan adam, saliselerle trenin altında kalmaktan kurtuldu-haberi

İngiltere’nin başkenti Londra’da hemide korkutan ayni vakitte da adamın kurtulması hasebiyle izleyenlere hatri sayilir büyüklükte tek deşarj olma yaşayan tek olay gerçekleşti. Belvedere tren istasyonunda Sarhoş’ olduğu anlatilan tek adam, herkesin gözü önünde ve trenin gelmesine az tek vakit kala kendini raylara attı. Sarhoş adam, atladığını gören başka tek yolcu tarafından kurtarıldı.

METRODAKİLER NEFESLERİNİ TUTTU

Belvedere şimendifer istasyonunda adamın raylara atladığını gören başka yolcular panik halde düşen kişiye koşarken başka tek yolcu kurtarmak amaciyla nihayet tek teşebbüste bulundu ama derhal hemen canından oluyordu. Hızla gelen çok hızlı trenin çarpmasından nihayet anda kurtulan kişinin şoka girdiği görüldü. tek yolcunun ‘Aman Tanrım kaldır onu’ diye bağırdığı, rayları çevreleyen istasyon platformlarında toplu tek şokun yaşandığı izlendi.

SON ANDA KENARA ÇEKİLDİ

Raylara atlayan adam, o sırada metroda bulunan tek başka yolcunun müdahalesiyle, duvarın dibine geçtive bu sayede trenin altında kalmaktan kurtuldu. Raylar ve duvar arasındaki minik boşlukta yasamda var olan sarhoş adam, mucize tek kurtuluş olayının da baş aktörü oldu.

isminin verilmemesini istemeyen tek görgü tanığı, olay anına ait şunları söyledi:

”Adam platformdaydı ve belli tek süre sarhoştu ve bağırdığını duydum. bu sebeple onu sarhoş tek halde kaydetmek amaciyla telefonumu çıkarayım dedim. Arkadaşlarımla izlemek için. ama tek anda raylara atladı. Kafasından neler geçiyordu bilemiyorum ama ayağa kalkmaya çalıştığını ayrım ettim. bendeniz ve ani çok kişi koştuk ama şimendifer yaklaşıyordu.

“KİMSE BAKMAK İSTEMİYORDU”

Başka tek erkek onu kurtarmak amaciyla elini uzattı ancak, trenin çarpma rizikosu hasebiyle onun da kurtarılması gerekiyordu. şimendifer adamın üzerinden geçtikten ardindan perondakilerle ”Ne göreceğimizi bilmiyorduk. her birimiz evvel kimin bakacağını tartışıyorduk. Dehşet hatıranı kimse görmek istemiyordu. Ama evvel bakanimiz bendim ve cenin pozisyonunda duruyordu. Hiçbir zarar görmemişti”

İstasyonun elektrikleri kesildikten ardindan hiçbir şekilde yara almadan raylardan çıkarılan adam, tetkikler amaciyla hastaneye kaldırıldı. Hastaneden aktarılan bilgilere göre adamın sağlık vaziyetinin iyi olduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir