Merve Özbey’in vefat eden babasıyla ilgili paylaşımı herkesi duygulandırdı-haberi

Güçlü sesiyle her daim adından laf ettiren şarkıcı Merve Özbey, 6 ay evvel babasını kaybetti. Ani ölümle yıkılan Özbey, Babalar Günü’nden evvel yasamsal medya hesabından kalp burkan tek paylaşımda bulundu.

“BABA SENİ ÇOK ÖZLEDİM”

Babası Ahmet Özbey‘e hamile olduğunu açıklama ettiği hatıran videosunu paylaşan şarkıcı, şu notu yazdı: “Biliyor muydun göremeyeceğini o nedenle mi ağladın baba… veyahut görebiliyor musun? Bilmiyorum baba… O ellerinin alkışlaması. güç geçiyor baba, geçiyor ama kanata kanata. Baba seni çok özledim. Uyuyamıyorum nihayet tek kaç gündür. Biz iyiyiz her şey yolunda. Kavuştun mu ayağına, sesine? Baba seni çok özledim.”

“SENSİZ İLK BABALAR GÜNÜM”

“Elif’imiz çok iyi, görüyorsundur belki… Yanaklarını tek görsen. Hele o topuş ayaklarını. bu erken evvel kez en nihayet seninle gittiğimiz yere gittim. Kız arkadaşlarımla. İnemedim arabadan. tek baktım kızımızın geleceği bugünü geçen sene bu erken söylemişiz sana iyi ki de kaydetmişiz… iki vakit ardindan Kenan’ın evvel babalar günü. Benim de sensiz evvel babalar günüm. hemide babalar ayni vakitte da evvel dedeler günün kutlu, mekanın cennet olsun. Biz iyiyiz. Baba seni çok özledim…”

BABASININ ÖLÜM HABERİNİ VERMİŞTİ

6,5 aylık hamileyken babasının ölümüyle yıkılan Merve Özbey, yasamsal medya hesabından üzüntü verirken “Geçen sene tam bu erken bu saatler… Nişanım var, telaşım nasıl tatlı anlatamam. Neler değişti babacığım. mesele Bir gün evvel sen gittin. tek gün içinde artık ne pazarların ne fener maçlarının tadı kaldı benim için. Acıların dindi mi bilmem, sesin adina geldi mi mesela, aş yiyebiliyor musun? Ne garip” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir