Mert Hakan Yandaş: Türkiye'nin en önemli, en büyük maçlarından birine çıkacağız-haberi

Fenerbahçe ‘nin başarılı ortada alan futbolcusu Mert Hakan Yandaş bu erken gerçekleştirilen idmanın derhal peşinden Galatasaray derbisi öncesi medya mensuplarına mühim açıklamalarda bulundu.

İşte Mert Hakan Yandaş’ın izahları şu şekilde:

“Türkiye’nin en önemli, en hatri sayilir büyüklükte maçlarından birine çıkacağız. bütün hafta süresince çok iyi çalıştık. mücadelesi evvel günden beri yaşıyoruz. İnşallah sektör bugünü bizim amaciyla iyi tek vakit olur ve mutluluk dolu olarak hanemize döneriz.”

“Kırılgan tek asama yaşadık. UEFA maçında onu attığımızı düşünüyorduk, sonrasında şanssız tek Kayseri mücadelesi oynadık. dört topumuz direkten döndü, penaltı kaçırdık ama bunlar futbolun içinde var, bahanelere sığınmamak gerekiyor.”

İlgili Haberler
Ibrahimovic’e tertemiz sözleşme

‘Bu mücadelesi kazanmaktan başka çaremiz yok’

“Önümüzde Fenerbahçe camiasının ve Türkiye’nin en hatri sayilir büyüklükte maçlarından biri var. Bu mücadelesi kazanmaktan başka çaremiz yok. bütün odağımız bu yönde, geçmişi unuttuk diyebilirim. Kaybedilmiş tek şey yok. her biri çok perişan şeyler yazıyor ama lig dahada uzunca tek maraton.”

“Geçen sene nihayet 10 haftada sekiz puanı kapattık. İnandığımız sürece yapamayacağımız tek şey olduğunu düşünmüyorum. Gol çok önemli, futbolun meyvesi, her birimiz çok isteriz ama takımın kazanması dahada önemli. İnşallah kazanırız da golü kim atarsa atsın…”

‘Biz Zati işin iyi veyahut perişan gittiğinin farkındayız’

“Biz Zati işin iyi veyahut perişan gittiğinin farkındayız ama bu civarindan abartılacak tek şey yok, bu Fenerbahçe’nin üstüne dahada çok yapılıyor. Bunu dahada döneminden evvel de söylemiştim. Kulübümüzün büyüklüğünden, üstüne gelen baskılar ve algılar dahada fazla.”

“Bunu içeride bizim halletmemiz lazım. elbette taraftarımız sinirlenip, üzülüp bize sitem edebilir ama dediğim gibi, müspet eleştirileri alıp, birlikte kalıp, iyi neticeler almalıyız.”

“Biz taraftarı her vakit yanımızda hissedeceğiz. Hep birlikteyiz. Takım olarak odaklandığımız tek şey, kazanıp onları mutluluk dolu etmek. Kazanmak istiyoruz.”

İlgili Haberler
Jack Grealish’in sevgilisi rest çekti: Ya o, ya ben

  • Galatasaray

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir