Merih Demiral: Bazı şeyler kötü gittiğinde tabii ki üzülüyoruz-haberi

Milli futbolcumuz Merih Demiral, yarın akşam oynanacak Letonya mücadelesi öncesi açıklamalarda bulundu.

Merih’in izahları şöyle;

Letonya mücadelesi bizim amaciyla çok önemli

Geçmişe bakmamaya çalışıyoruz. Norveç maçına iyi başlamıştık. üç puanla ayrılmak istiyorduk ama evvel yarıda yediğimiz golle birlikte kazanamadık. Daha bahtımız ayni ritimde devam ediyor. Önümüzde üç mücadele var. Letonya mücadelesi bizim amaciyla çok önemli. İnşallah buradan üç nokta alıp bahtımızı ayni ritimde devam ettirmek istiyoruz. Takımdaki ortam gayet güzel. vakit geçtikçe dahada iyi olacağımıza inanıyorum. İnşallah yarın üç puanı alıp buradan ayrılacağız.

Hepimiz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz

Norveç maçında kazanmak çok ehemmiyetliydi ama berabere kaldık. Mücadelemiz sonuna civarindan ayni ritimde devam edecek. Hiç belli olmaz. başka rakiplerin kaybettiği puanlara göre belki de hayat Kupası’na biz gideriz. Geçmişte çok iyi performanslar sergiledik hemide takım olarak hemide ferdi olarak. perişan performanslar da sergiledik. her birimiz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Bazı şeyler perişan gittiğinde elbette üzülüyoruz

İnşallah o özlediğimiz günlere art döneriz. Çıktığımız her mücadelede ulusal takıma yakışır şekilde elimizden gelenin en iyi olanini yapmaya çalışıyoruz. her vakit motivasyonumuz var. Hiçbir mücadelesi basit görmüyoruz. elbette perişan zamanlar geçiriyoruz. İstemediğimiz performanslar çıkıyor ortaya. Tepkiler alıyoruz. Bir takım şeyler perişan gittiğinde elbette üzülüyoruz. Çok iyi tek ortam var içeride. her biri en iyi mücadeleyi vermeye çalışıyor.

İnşallah hayat Kupası’na katılırız

Önümüzdeki üç mücadelede da elimizden en iyi olanini yapmaya çalıştığımızı göstereceğiz. İnşallah hayat Kupası’na katılırız. mesuliyet hepimizde. ulusal takımda kim oynuyorsa her birimiz sorumluluğu alıyoruz. Strateji manada neyi yanlış neyi doğru yaptığımızı hocamız anlatacaktır. Hocamız tertemiz geldi, Strateji anlayışı derhal yansıyacak değil.

her vakit müspet bakmaya çalışıyoruz

Yeni ortam, özellikle Hamit ağabey, bize tecrübelerini aktarıyor. Bizimle birebir ilgileniyor. Hocamız oyun anlayışını bize anlatmaya çalışıyor. her vakit müspet bakmaya çalışıyoruz. Benim hayat Kupası’na katılacağımıza inancımız tam. Letonya amaciyla nihayet 6 mücadelesi kazanamamamız onlar amaciyla hatri sayilir büyüklükte tek şans. İnşallah o talihsiz şeyi kırıp buradan üç nokta ile ayrılırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir