Menajerinin Trabzonspor’a önerdiği Belhanda’ya yönetim onay vermedi, Abdullah Avcı ‘alınsın’ dedi-haberi

Geçtiğimiz günlerde reis Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi, teknik patron Abdullah Avcı ile tertemiz sezonun kadrosunu oluşturmak amaciyla İstanbul’da tek araya gelmişti. Bu toplantıdan Sol bek, forvet ve kanat takviyesi kararı çıktı. Karadeniz ekibi, Belhanda’nın önerilmesini de masaya yatırdı.Bonservis maliyeti olmayan isimler üzerinden ilerleyen Trabzonspor, Faslı oyuncuya müspet bakıyor.

AVCI müspet BAKIYOR

Bu futbolculardan ikisi Belhanda ve Rayane Aabid. Galatasaray‘la sözleşmesini fesheden Belhanda idareye önerildi, ama Bordo-Mavili kulübün kurmayları Bir hayli sıcak bakmadı. teknik patron Abdullah Avcı’nın da Belhanda ile alakalı müspet yaklaşıyor.

AABİD BEDAVAYA GELECEK

Hataysporlu Aabid ise değerlendirmeye alınacak. Bu sezon Hatayspor’un en mühim oyuncularından var olan 29 yaşında olan Fransız ortada saha, çıktığı 35 lig maçında üç gol, dört asistlik istatistik yakaladı. Aabid’in Hatayspor ile sözleşmesi sezon nihayetinde bitiyor. Kontrattaki opsiyon maddesi, hemide oyuncunun ayni vakitte da kulübün istemesi seklinde devreye girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir