Mehmet Ali Erbil’in itiraflarından sonra yeniden gündeme gelen Nefise Karatay’dan baş döndüren yatak pozu-haberi

Türk magazin dünyasına tek asama damga vuran isimler arasında bulunan Nefise Karatay, Mehmet Ali Erbil‘in geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamaların derhal peşinden bu sefer de yatak pozuyla gündeme geldi.

“KENDİMİ SUÇLU HİSSEDİYORUM”

Erbil, tek asama hatri sayilir büyüklükte aşk yaşayıp evliliğin eşiğinden döndüğü Nefise Karatay ile alakalı itirafta bulunmuş, “Nefise ile birlikte çektirdiğimiz o çıplak resimlerden dolayı kendimi suçlu hissediyorum. Çok hatri sayilir büyüklükte pişmanlık yaşadım” diyerek hatri sayilir büyüklükte ses getirmişti.

“EVLİ VE ÇOCUĞU VAR, KEŞKE SÖYLEMESEYDİM”

Ardından tek İzah dahada yapan Erbil, itirafından dolayı pişman olarak, “O boşboğazlık oldu. bunun benzeri tek izaha neden yoktu. Benim içimde yıllardır tek kalp azabıdır. Yaptığım tek yanlıştı. Evli barklı bebekli keşke hatırlatmasaydık” demişti.

GÜZELLİĞİ İLE KENDİSİNE HAYRAN BIRAKTI

Şimdilerde mutluluk dolu tek evliliği ve 5 yaşında tek kızı var olan Karatay, yasamsal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. nihayet olarak tatilde, yatakta çekilen tek resmini paylaşan meşhur isim, güzelliği ile kendisine hayran bıraktı.

İşte Karatay’ın o pozu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir