Masumlar Apartmanı’nda yürekleri ağza getiren sahne! Anıl, Gülben’i terasta köşeye sıkıştırdı-haberi

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar‘ın bulunduğu Masumlar Apartmanı 20 Nisan Salı akşamı tertemiz bölümüyle seyirciyle buluştu. Masumlar Apartmanı’nda Tansel Öngel’in canlandırdığı, Safiye’nin evvel ve tek aşkı Naci karakteri diziye art döndü. Han’ın apartmanın kazan dairesinde tuttuğu kişinin Naci olduğu alana çıktı.

NACİ, HAN’IN TEDAVİ TEKLİFİNİ onay ETMEDİ

Han’ın zorlukla tuttuğu Naci’ye ilaç ve vitamin vermesi dikkat çekti. hasta kisi var olan ve rehabilitasyon olmayı reddeden Naci’yi iyileştirmek istek eden Han’ın Amerika’da doktor ayarladığı ve Naci’yi oraya götürmek istediği de belli oldu. Han’ın “Safiye’yi hayat boyu görmek amaciyla Amerika’ya gidip rehabilitasyon olmalısın. öylesine gider yaptım. Tedaviyi onay et seni derhal bırakayım ve git. ardindan da gel ve Safiye’yi tek dahada hiç bırakma” demesi dikkat çekti. ama Han’ın sözlerine inanmayan Naci ise bu önerisi onay etmedi.

ESAT’TAN GÜLBEN’İ ŞAŞIRTAN İTİRAF

Dizide ortadan kaybolan Esat’ın ise Han ile dövüş ettikten ardindan tek dağ evinde dinlenmeye çekildiği alana çıktı. ama Esat, Gülben’i aradı ve buluşmak istedi. Esat, Gülben’e onu görmediği zamanlar çok özlediğini itiraf etti. Gülben’le çay bahçesinde buluşan ve aşkını olanlari dile getirmek üzere var olan Esat’ın sözleri ise Gülben’i Han’ın aramasıyla yarım kaldı.

ESRA’YI HAN DEĞİL ANIL BAYILTMIŞ

Masumlar Apartmanı’na tertemiz katılan oyuncu Selim Can Yalçın’ın canlandırdığı Anıl karakteri nihayet bölüme damga vurdu. Psikiyatrist Yağmur’un kliniğinde karşılaşan Han ile Anıl arasında gerginlik yaşanmış Han, Anıl’ı boğmaya çalışmıştı.

Psikiyatrist Yağmur’un ‘sınırda kişilik bozukluğu’ teşhisi koyduğu ve saldırgan olarak nitelendirdiği Anıl, Han’ı izleyerek ailesini izlemeye başladı. Esra’yı kazan dairesi kapısında başına vurarak bayıltan kişinin de Han değil Anıl Saran olduğu alana çıktı.

GÜLBEN’İ TERASA GÖTÜRDÜ

Gülben’i izleyen Anıl bulduğu evvel fırsatta apartmana girdi. Karşısında Gülben’i gören Anıl onu terasa çıkartarak köşeye sıkıştırdı. Anıl, zorlukla Gülben’e saçlarını açtırdı. Bu sırada Haneye gelen Han ise Gülben’i göremeyince her yerde aramaya başladı.

NACİ, BAĞLI ELLERİNİ ÇÖZDÜ

Diğer istikametten ise kazan dairesinde tutulan Naci ellerindeki ipleri duvardaki tek çivi yardımıyla çözmeyi başardı. Anıl’ın Gülben’e ne yapacağı ise heyecan konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir