Masumlar Apartmanı’nda nefes kesen sahne! Han, kazan dairesinde birini saklıyor-haberi

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın bulunduğu Masumlar Apartmanı, ulusal mücadele hasebiyle tek haftalık ekran arasından ardindan seyirciyle buluştu. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve hakikat tek hikayeyi laf eden Masumlar Apartmanı’nın Bir gün evvel akşam ekrana gelen 28. bölümünde enteresan anlar yaşandı.

HAN, ESAT’I KOVDU

Masumlar Apartmanı nihayet kisimda Hanedeki herkesin değişik farklı devinim etmesi Safiye’yi dahi çileden çıkardı. Han ise İnci’nin zorlamasıyla psikiyatra gitmeye ayni ritimde devam etti. Han’ın ise Esat’ı Gülben’den ırak durması amaciyla tehdit ettiği ve şirketten kovduğu da alana çıktı.

GÜLBEN KENDİNİ TUVALETE KAPATTI

Öğle uykusunda altına kaçıran Gülben, radikal tek karar alarak tuvalette yaşamaya başladı. Gülben’in bu kararı ise İnci, Safiye ve Han’ı güç vaziyette bıraktı.

Kardeşlerin alzheimer hastası babası ise Gülben’in idrar kaçırdığı çarşafları bularak karıştırmaya başladı. Bu esnada tuvalette var olan Gülben ise tertemiz tek travma yaşadı.

HAN, KAZAN DAİRESİNDE BİRİNE BAKIYOR

Tüm bunların yanı sıra bölümün nihayetinde yaşananlar ise izleyicileri korkuttu. Han’ın fobisi olduğu kazan dairesinde birine devamlı aş götürdüğü alana çıktı. Han’ın aş götürdüğü kişinin kim olduğu veyahut bunun benzeri birinin olup olmadığı ise başka bölümlerde alana çıkacak.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir