MasterChef’in eski yarışmacısı Duygu Acarsoy anne oluyor-haberi

Katıldığı ‘MasterChef Türkiye 2020′ yarışmasıyla şöhrete kavuşan his Acarsoy, çekim esnasında nişanlısının kendisini aldattığını öğrenip duygusal anlar yaşamıştı. ani çok vakit ardindan nişanlısını yanlış anladığını ve İzdivaç etme kararı aldıklarını söyleyen Acarsoy, barıştığı Uğur Atun ile geçtiğimiz sene evlenmişti.

BEBEK BEKLİYOR

MasterChef Duygu, bu sefer de yasamsal medya hesabından eşiyle göbeklerini gösterdiği tek pozu paylaşarak hamile olduğunu açıkladı. Instagram hesabından mutluluk dolu haberi takipçileriyle paylaşan his Acarsoy ve eşine kutlama mesajları yağdı. Acarsoy, eşi Uğur Atun ile paylaştığı pozuna, “Göbekler yarışıyor isimli fotoğrafımız” notunu düştü.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI

Gelen iletilerin derhal peşinden göbeğinin iyice belli olduğu tek resmini paylaşan Duygu, “Kızım ve ben” diyerek bebeğinin cinsiyetini de açıklama etmiş oldu.

UĞUR ATUN KİMDİR?

Uğur Atun, 2005 senesinden beri still life, moda, organizasyon ve reklam resim çekimleri yapıyor. 2008’den bu yana ise dergi alanında yasamsal yaşam, iş, zanaat ve magazin dünyasının içinde yer alarak resim çekimleri gerçekleştiriyor. Atun şu sıralar Klass Magazin Dergisi’nde İstihbarat Müdürü görevini üstleniyor.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir