Markus Gisdol: Galatasaraylı taraftarların heyecanı görülmeye değerdi-haberi

Lokomotiv Moskova teknik patronu Markus Gisdol, UEFA Avrupa Ligi’nde Galatasaray ile 1-1 berabere kaldıkları mücadelede iki takımın da çok iyi oynadığını söyledi.

Karşılaşmanın derhal peşinden düzen eden medya toplantısında izahta bulunan Alman teknik adam, mücadelenin iyi tek atmosferde oynandığını belirterek, “Çok mutluyum, mücadeleden çok zevk aldım. İki senedir taraftardan yoksun kaldık. bunun benzeri heyecanlı tek atmosferde oynamadık. Galatasaraylı taraftarların heyecanı görülmeye değerdi. Bunu gördüğümüze çok mutluluk dolu olduk. toy oyuncularımın bu atmosferden korktuğunu dile getirmek istemiyorum. her biri çaba göstermeye çalıştı. Takımımız elinden geleni yaptı. Burada hatalarımızı da gördük ve onları düzeltmek amaciyla notlarımızı aldık. Her iki takım da muhteşem oynadı. İki takım da kazanabilirdi. Berabere kalmak da ayrı tek zerafet oldu.” diye konuştu.

Markus Gisdol, müsabakanın nihayet bölümünde iki takım oyuncuları arasında yaşanan gerginlikle alakalı olarak, “Maçta heyecan fazlaydı. Belki orada belli tek süre dozu kaçmış olabilir. Heyecan belli tek süre denetim dışına çıkmış olabilir. Neticede oyuncuların barışması çok güzeldi.” ifadelerini kullandı.

AA

  • Galatasaray
  • Avrupa Ligi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir