Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan: Şampiyonluğumuz Manisa’ya armağan olsun-haberi

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup’ta bitime 5 hafta kala Spor Toto 1. Lig’e çıkmayı garantileyen Manisa Futbol Kulübü’nün başkanı Mevlüt Aktan, gazetecilere yaptığı açıklamada, herkesin bu başarıda çok emeğinin bulunduğunu, Spor Toto 1. Lig’e yükseldikleri için çok mutlu olduklarını söyledi.

Emeği geçen herkese teşekkür eden Aktan, “Herkesin buna katkısı var. Başardık, daha katedecek yolumuz var. Hedefimiz önümüzdeki dönemde Süper Lig. Güzel bir kulüp yarattık. Manisa’nın, Türkiye’nin gurur duyacağı, altyapısıyla, duruşumuzla örnek şeyler yapıyoruz. Umarım Türk futboluna katkılar sağlarız. Şampiyonluğumuz Manisa’ya armağan olsun.” diye konuştu.

Aktan, Manisaspor’un Bölgesel Amatör Lig’e düştüğünün hatırlatılması üzerine, futbolda böyle şeylerin yaşanabildiğini, kendisinin de Manisaspor’un düşmesinden dolayı üzgün olduğunu aktardı.

Kendilerinin Manisa’ya güzel bir kulüp kazandırdığını bildiren Aktan, “Manisa isminin çok güzel yerlerde taşıyacağız. Biz önümüze bakıyoruz, Manisalılar emin olsun, iyi yerlerde görecek, iyi anacaklar bu kulübü ve gurur duyacaklar.” ifadesini kullandı. (AA)

Kaynak :fanatik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir