Liverpool'da kalacak mı? Mohamed Salah'tan flaş açıklama-haberi

Sözleşmesi 2023 seneye bitecek var olan Mohamed Salah’ın Liverpool’daki geleceği heyecan konusu olmaya ayni ritimde devam ediyor. Takımdaki geleceği ile alakalı konuşan Salah, Liverpool idarenine de tertemiz sözleşme amaciyla çağrıda bulundu.

Mirror’da bulunan habere göre Liverpool’da kalmak istediğini ifade eden Salah, “Daha evvel ani çok sefer söyledim, eğer karar bana kalırsa Liverpool’da kalmak istiyorum. ama karar idarenin elinde ve bu meselesi çözmeleri gerekiyor. mesele yok ama kontrat amaciyla anlaşmamız lazım. Bu onlara kalmış.” sözleri ile Liverpool idarenine seslendi.

Barcelona sözleri

Ayrıca Mısır basınına kendisi ile alakalı çıkan Barcelona iddiaları ile alakalı konuşan yıldız futbolcu, Katalan ekibinin kendisi ile ilgilenmesinden mutluluk dolu olmak duyduğunu belirterek, “Xavi’nin beni takımında istediği ile alakalı söylenenleri okudum. Barcelona benzeri tek takımın benimle ilgilenmesi beni mutluluk dolu etmekte ama Liverpool’da mutluyum ve gelecekte neler olacağını göreceğiz. Şu anda dünyanın en kuvvetli ligi olduğu amaciyla Premier Lig’de kalmayı seçenek ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

İlgili Haberler
Olaylı Suudi Arabistan GP’de yengi Lewis Hamilton’ın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.