Liverpool, Ozan Kabak’ı almaktan vazgeçti-haberi

Milli futbolcumuz ozan Kabak’ın Liverpool‘daki geleceğiyle alakalı çarpıcı tek argüman alana atıldı. İngiliz basınından The Sun’ın haberine göre, Ozan’ın İngiliz deviyle var olan serüveni sona eriyor. Liverpool’un 21 yaşında olan toy futbolcu ile yola ayni ritimde devam etmeme kararı aldığı belirtildi.

SEBEBİ EKONOMİK

Ozan Kabak, Kırmızılarda defans bölgesindeki sakatlıklar dolayısıyla oluşan krizi çözmesi yerine dönem arasında kiralık olarak Schalke’den takıma dahil olmuştu. Bir hayli mücadelede iyi performans sergileyen yıldız futbolcu teknik patron Jurgen Klopp’un da gözüne girmeyi başarmıştı. Kloop, Ozan’dan hoşnut olduğunu her fırsatta dile getirse de ahenk gösteren ücret koşullar hasebiyle Liverpool’un ulusal futbolcumuzun 18 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanmayacağı öğrenildi.

İNGİLTERE’DE KALMA İHTİMALİ FAZLA

İngiliz basını, Bundesliga’da grup düşen Schalke’ye art dönecek var olan ozan Kabak’ın başka tek takımla Premier Lig’de kayerine ayni ritimde devam edebileceğine inanıyor. Nitekim, Liverpool’un transferden vazgeçmesiyle başka Premier Lig ekiplerinin alarma geçeceğinden bahsedildi.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir