Lille'den Türk bayraklı Burak, Yusuf ve Zeki paylaşımı-haberi

Bu sezon Lille’de takim formasi giyen ulusal yıldızlarımız Zeki Çlik, Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz, gösterdikleri faik performans ile sık sık Fransa ve Avrupa basınında gündem oluyor.

Fransa Ligue 1’de Paris Saint Germain’in önünde lider konumda bulunan Lille, şampiyonluğa koşuyor. Lacivert kırmızılıların bu başarısına ulusal futblolcularımız attıkları goller ve yaptıkları asistlerle hatri sayilir büyüklükte katkı sağlıyorlar. nihayet olarak deplasmanda 3-0 kazanılan mercek derbisinde iki gol atan Burak Yılmaz, ön plana çıktı.

İlgili Haberler
Hakan Çalhanoğlu amaciyla Liverpool iddiası

“Nasıl başladı, nasıl ayni ritimde devam ediyor”

Burak Yılmaz, mercek mücadelesi sonrası gol sayısını 15’e çıkarırken Yusuf Yazıcı’nın ligde 7 gol dört asisti, Zeki Çelik’in ise üç gol üç asisti bulunuyor. Millilerimizin bu başarısına Fransız takimi de yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kayıtsız kalmıyor. Lille’in resmi İngilizce hesabı twitter üzerinde Türk bayraklı olarak “Nasıl başladı, nasıl (hala) ayni ritimde devam ediyor” notuyla ulusal futbolcularımızın birlikte çektirdikleri iki resimi paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir