Koronavirüse yakalanan Gonca Vuslateri’nin üstüne kaynar su döküldü: Çığlıklarım İstanbul’u ayağa kaldırdı-haberi

Rol aldığı projelerdeki başarısıyla adından laf ettiren Gonca Vuslateri, talihsiz günler yaşıyor. yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüse yakalandığını duyuran Vuslateri, üst üstüne yaşadığı perişan olayları da anlattı.

“KÖK HÜCRE TEDAVİSİYLE İYİLEŞECEĞİM”

Tedavisine hastanede ayni ritimde devam edilen oyuncu, hasta kisi yatağından tek resim paylaşarak şunları anlattı: “Kovid 3. gün. Bir gün evvel burnumu belli tek süre açsın diye dahil kismina kekik yağı döktüğüm tek tencere kaynar suyu belimden aşağı foş diye dökerek İstanbul‘u ayağa kaldırdım. Çığlıklarımla. Kök hücre tedavisiyle kısa vakitte sağlığıma kavuşacağım. Kovid dahada iyi. ‘Abla sana olanlar olmuş biz çok tutmayalım’ benzeri davranıyor dünden beri. Benimle alakadar var olan sağlık personelini uykumda dahi alkışlıyorum burada. mükemmel projemden 10 vakit dahada uzaktayım ama inanıyorum ki bu da geçecek… Neler neler geçmedi ki? Cihangir’im… Köpeklerim, yol kedilerim size emanet tek kaç gün…”

Vuslateri’nin paylaşımına Bengü, Sibel Arna, Hayko Cepkin, buyruğa Altuğ, Funda Arar, Ece Yörenç, Murat Dalkılıç, Defne Samyeli ve Demet Şener benzeri Bir hayli meşhur isimden geçmiş olsun yorumları yağdı.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir