Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen'den Trabzonspor maçı öncesi açıklama-haberi

Süper Lig ‘in 25. haftasında Trabzonspor ile deplasmanda oynanacak mücadele öncesi Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen kulübün resmi internet sitesinde tek İzah yayınladı. 

Fatih Özgökçen’in izahı şu şekilde:

Süper Lig’de haftasonu Trabzonspor ile deplasmanda karşı karşıya geleceğiz. Anadolu’nun iki güzide şehrinin arkadaşlığı ve kardeşliği tek doksan dakikaya sığmayacak civarindan büyüktür. Futbol, Katiyen hayat memat mevzusu değildir. Aynı vatanın evlatları olarak her vakit sporun, birlikteliğimizi artırmasını amaç edinmeliyiz. Ayrıştırmak, kutuplara ayırmak, ötekileştirmek en basit olanıdır. Centilmen duruşumuzu Katiyen bozmayalım. 

Sevgili Konyasporlular; futbolun 2021-2022 sezonundan ibaret olmadığını her fırsatta hatırlamamız gerekiyor. tabiki her mücadelesi kazanmak talep ediyoruz ve bunun amaciyla ugras ediyoruz. ama kazanmak, kaybetmek sporun doğasında vardır. Sonuna civarindan birbirimize destek olup çalışacağız. Kazansak da kaybetsek de 100 senelik hatri sayilir büyüklükte çınar Konyaspor’un vakarlı duruşundan vazgeçmemeliyiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.