Kocasının zoruyla fuhuş yapan kadının yardım çığlığı: Kurtulmak istiyorum-haberi

Ceyda K., hanede yaşadığı sıkıntılardan kaçabilmek emeliyle 13 yaşındayken, T.A. ile evlendi. Bu evliliğinden kız bebek sahibi var olan Ceyda K., tek vakit ardindan şiddet gördüğü amaciyla boşandı. Ceyda K., 21 yaşında ise Ö.K. ile hayatını birleştirdi. Ceyda K., bağımlı eşi Ö.K. tarafından uyuşturucuya başlatıldı. Hamileliği süresince da uyuşturucu kullanan Ceyda K., 7’nci ayında krize girerek, acele doğum yaptı. Prematüre dünyaya gelen bebek, Ceyda K.’nin gebelik sürecinde kullandığı uyuşturucu hasebiyle dört ay kuvözde rehabilitasyon gördü.

EŞ ZORUYLA HIRSIZLIK VE FUHUŞ

Ceyda K., evliliğinde uyuşturucu madde parası amaciyla ise eşi tarafından evvel hırsızlığa derhal peşinden fuhşa zorlandı. Uyuşturucu bağımlılığından arinmak istek eden ve İhtiyaç duyulan rehabilitasyon amaciyla destek bekleyen Ceyda K., biri yurtta ötekisi akrabasında olan, isimlerini koluna dövme yaptırdığı çocuklarına kavuşmak istiyor.

“ERKEKLERLE BİRLİKTE OL, KRİZLİK PARAMIZI BULALIM” DEMİŞ

Eşinin, bebek arabasıyla girdiği marketlerde kendisini hırsızlık yapmaya zorladığını laf eden Ceyda K., “Babam içki alıyor, diye evliliği kurtuluş sanıp, 13 yaşında evlendim. Evliliğimden kızım oldu ama eşim devamlı darbettiği amaciyla ayrıldım. üç sene ardindan başkasıyla evlendim. O da madde bağımlısıydı ve beni de bağımlı yaptı. Ondan da Erkek çocuğum oldu. tek vakit ardindan çalışmamaya başladı. birlikte hırsızlığa da gittik, Bir hayli şey yaptık. dahada ardindan beni yollar kenarına çıkarıp, ‘Burada erkeklerle birlikte ol, akşama krizlik paramızı bulalım’ dedi. Parayı götürdüğümde ‘Bu civarindan mı kazandın’ diye kızıyordu” dedi.

“BANKLARDA, SOKAKLARDA YATMAYA BAŞLADIM”

Uyuşturucu krizindeyken, erkek çocuğuna bakamadığını söyleyen Ceyda K., “Kriz anımızı geçirmek amaciyla mecburi olarak kazanç karşılığı erkeklerle birlikte oluyordum. Eşim cezaevine girince iyice sokaklara düştüm. Banklarda, sokaklarda yatmaya başladım. Çocuğumu yurda saglamak zorunda kaldım. Ailem bana sahip çıkmayınca onlardan da iyice koptum. Şu vakit içmek Sahiden istemiyorum. arinmak istiyorum. tek evim, düzenim olsun, çocuklarımı alabileyim istiyorum” diye konuştu.

“BUNU YAŞAMAK İSTEMİYORUM”

Bağımlılıktan arinmak istediğini ifade eden Ceyda K., “Hamileyken de uyuşturucu kullanıyordum. 7 aylık hamileyken, kriz geçirince çocuğum doğdu. Çocuğum yanımızda yürümeye çalışırken, biz başka tarafta eşimle uyuşturucu kullanıyorduk. Çok güç günlerdi. Artık bunu yaşamak istemiyorum, bıktım. Artık nihayet noktaya geldim. arinmak istiyorum” dedi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Semih Ersözler

Yayım tarihi
Güncel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir