Kendisini istediği yere götürmeyen taksiciyle tartışan Yusuf Güney, ilk kez konuştu: Şikayetçi oldum-haberi

İstanbul’da Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçmek amaciyla taksiye binen şarkıcı Yusuf Güney, kendisini istediği yere götürmek istemeyen şoförle tartışmış ve onları da yasamsal medya hesabından paylaşmıştı. Yaşadığı olay ile alakalı konuşan şarkıcı, “Şikayet etmek zorundaydım, çok yaşanıyor bu olaylar taksicilerle mesele yaşamayan kimse yoktur” dedi.

TAKSİ ŞOFÖRÜYLE TARTIŞTI

Taksi şoförüyle tartışan şarkıcı cenup videoda, “1 buçuk saattir ticari taksi bekliyorum burada. İner misin diye beni tehdit ediyor, mecbursunuz, erkek seçiyorsunuz diye reaksiyon gösteriyor. Taksici de 5 saate art mi döneceğim, burada metrobüs var, biniyorsun ayni ritimde devam ediyorsun Cevabını veriyor” diyor. Güney, yasamsal medyada gündem var olan görüntülerle alakalı konuştu.

“TAKSİ ŞÖFÖRÜ hemide MASKE TAKMADI hemide SİGARA İÇTİ”

Olay sonrası konuşan Güney, “Keşke olmasaydı ama oluyor devamlı yaşanan mevzular bunlar. özellikle karşıya geçmek istemeyen arkadaşlarımızla alakalı kısa mesafeye gitmek istemeyen ve yanında evcil hayvanın varsa netlikle taksiye almıyorlar. bendeniz bunu neden dile getirmek istedim devamlı aynı problemleri yaşadığımız amaciyla dile getirdim. ticari taksi standartlarına tek düzen etme getirilemedi. Taksicilik güç tek iş ama günün nihayetinde mağdur var olan müşteriler ve vatandaşlar oluyor. bu erken yaşadığımız olay bunlardan tek tanesi. bendeniz Anadolu Yakası Küplüce taraftarındaydım. Karşı tarafa haneme gitmek istedim. tek saat ticari taksi bekledim. ticari taksi sürücüsü geldiği vakit araca bindim selam verdim, nereye gideceğimi sordu. Karşıya geçeceğimi söyledim. ticari taksi sürücüsü karşıya geçmeyeceğini söyledi. neden geçmediğini sordum asabi tek şekilde karşıya geçmem geçmeyeceğim diye cevap verdi. Sigarasını yaktı maskesi açıktı” dedi.

ŞİKAYETCİ OLDUM

Sözlerine süre gelen şarkıcı, “Kendisinden şikayetçi oldum. Olmak zorundaydım kendisi ile yaşanan olay hiç hoş tek şey değildi. Ağır konuştu olaylar ardindan orda ayni ritimde devam etti. Yapıcı oldum olayı tatlıya bağladım. Polisler geldi onlarla konuştum koşul olan yerlere şikayetçi olacağımı söyledim. Hakaretler edildi. Şikayet etmek zorundaydım, çok yaşanıyor bu olaylar taksicilerle mesele yaşamayan kimse yoktur” diye konuştu.

Yusuf Güney, kendisini istediği yere götürmeyen ticari taksi sürücüsü ile tartıştı

Yusuf Güney, kendisini istediği yere götürmeyen ticari taksi sürücüsü ile tartıştı

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir