Kenan Karaman'dan son dakika transfer açıklaması-haberi

Milli futbolcu Kenan Karaman, A ulusal Takımımızın Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi Antalya’daki kampına katılmak üzere Türkiye’ye geldi. Türk sema Yolları’na (THY) ait uçakla Düsseldorf’tan İstanbul’a gelen 27 yaşında olan golcü, İstanbul Havalimanı’nda gazetecilerin suallerini yanıtladı. Almanya’da geçen sezonun değerlendirmesini yapan Karaman, “Hedeflerimize ulaşamadık maalesef. Takımla 1’inci lige çıkmak istiyorduk ama iyi tek sezon geçti. doğal pandemi sebebinden Yorucu tek dönemdi. bütün takımlar zorluk çekti ama iyi tek sezon geçirdiğimi düşünüyorum” dedi.

“BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR”

EURO 2020 öncesi ulusal takımla iyi tek sürecin kendilerini beklediğini ifade eden Kenan Karaman, “Öncelikle çok seviniyorum, ulusal takımla iyi tek asama bizi bekliyor. Kendimizi Avrupa Şampiyonası amaciyla iyi hazırlayacağız. ulusal takımla hatri sayilir büyüklükte hedeflerimiz var. Ortam güzel, nihayet mücadeleler da çok iyi oldu. İnşallah iyi tek Avrupa Şampiyonası geçiririz” diye konuştu.

“ORTADA RESMİ BİR ŞEY YOK”

Transferi ile alakalı Sual üstüne ise deneyimli oyuncu “Düsseldorf’ta sözleşmem bitiyor, bakalım, Daha karar vermedim. ülkemiz olabilir, Avrupa da olabilir” Cevabını verdi.

‘Türkiye’den Fenerbahçe ve Beşiktaş ‘tan öneri var mı?’ suali üstüne Kenan Karaman, “O konuları şimdi söylemem yanlış olur. Zira dahada resmi tek şey yok ortada. Avrupa Şampiyonası öncesi tek karar veririm” açıklamasında bulundu.

‘Türkiye’de futbol oynamak arzu eder misin?’ suali üzerine ise Karaman “Tabii ki isterim. Her Türk futbolcu amaciyla de iyi tek imkan burada oynamak. Ama dediğim benzeri bakalım, Daha net tek karar vermedim” ifadelerini kullandı.

DHA

  • Bundesliga 2
  • Fortuna

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir