Kahreden detay! Artvin’de sel sularına kapılan vatandaş, evlilik için gün sayıyormuş-haberi

Doğu Karadeniz’i vuran su baskın yıkımı ardında üzüntü hikayeler bıraktı. Artvin‘deki şiddetli yağış hasebiyle taşan Murgul deresinde 42 yaşında olan kamyon sürücüsü Serdar Yiğit kayboldu. Hafriyat almak amaciyla aracından inen Yiğit, o sırada yolun kenarının göçmesi neticesi gelen taş ve toprakla birlikte dere sularına kapıldı. Arama kurtarma ekiplerinin derede yaptığı çalışmalarda şu anne civarindan Yiğit’e ulaşılamadı.

EN mutluluk dolu GÜNLERİNİ YAŞIYORDU

Sabah’ın haberine göre, Yiğit en mutluluk dolu günlerini yaşıyordu. Nişanlı var olan Yiğit’in istikbal ay evleneceği ifade edildi. Nişanlısı Ayşe Yıldırım ile evleneceği bugünü dört gözle bekleyen Yiğit tam da hayalini kurduğu düğünle hayat evine girecekken azgın su baskın suları kapılınca, haberi alan nişanlısı ve yakınları gözyaşlarına boğuldu.

BAKAN SOYLU: ARAMA ÇALIŞMALARI ayni ritimde devam EDİYOR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, evvelki akşam saatlerinde yaptığı izahta kayıp kamyon şoförüyle alakalı “Telefon sinyali ve baz yeri veriyor ama vatandaşımıza ulaşmakta zorluk çekiyoruz. İlk baz yeri verdiği alanda bulamadık. tertemiz tek baz yeri veriyor. Arkadaşlarımız bakıyorlar” demişti. Bu izahın üzerinden saatler geçmesine karşın Daha aramalarda tek neticeye ulaşılamadı” sözlerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir