Kaçan şampiyonluğun ardından Arda, TFF’yi hedef aldı: Kimi Fatih Terim düşmanı kimi Galatasaray-haberi

Galatasaray tarihi sezonu Beşiktaş’la aynı puanda bitirirken Yalnızca tek gollük averaj farkıyla şampiyonluğu kaçırdı. tertemiz Malatyaspor’u 3-1 yenebilen sarı-kırmızılılarda Arda Turan karşılaşmasının derhal peşinden kati açıklamalarda bulundu. kati açıklamalarda bulunan kaptan, TFF içinde Bir takım insanları fatih terim hocam ve Galatasaray düşmanı olmakla suçladı.

Arda Turan’ın izahları şöyle:

“SEZON İÇİNDE anlamsız CEZALAR ALIYORUZ”

“Takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. her biri elinden gelen katkıyı sağladı. İyi tek ruh gösterdiğimizi düşünüyorum. nihayet üç mücadelede şampiyonluk alacak civarindan oynadık. Denizli’de de burada da dahada değişik kazanabilirdik. doğal bu anlarda konuşmak çok zor. Galatasaray’ı seviyoruz. Galatasaray’ı Şampiyonlar Ligi’ne götürmek amaciyla elimizden geleni yapacağız. Futbolu nasıl geliştirebiliriz, elimizden geleni yapacağız. Biz futbolu nasıl geliştiririz diye bakıyoruz. Ama sezon içinde abuk subuk cezalar alıyoruz, savunmalar yapıyoruz.

“YÜZÜNE YAPAMADIĞINI ARKADAN YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR”

“Federasyon ile alakalı konuşmak istemiyorum. bazı fatih terim hocam düşmanı, bazı Galatasaray düşmanı. Birçoğu Arda Turan’ın yüzüne yapamadığını arkadan yapmaya çalışıyor. Galatasaray bunlarla yıkılmaz. Bu bizi dahada çok birleştirir. Galatasaray taraftarı hep en iyi olanini ister. Biz de nihayet dakikaya civarindan bırakmadık. kimi şanssızlık ama sezon içinde çok doğrandık, bunu hissettik. Bunların üstesinden Galatasaray gelir. Galatasaray onların düşündüğünden dahada büyük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir