Josef’in teşvik iddiasına Fenerbahçe’den sert yanıt: Beşiktaş’ı uyarıyoruz, sakın ama sakın!-haberi

Sarı-Lacivertliler’de özellikle Beşiktaş cephesinin Rizespor mücadeleninden ardindan yaptığı izahları cevaplamak amaciyla takim televizyonuna Yönetici yazi Sipahioğlu çıktı. Sipahioğlu çok kati sözler kullandı.

İşte o açıklamalar:

“İFTİRADAN ÇEKİNMİYORLAR”

“Rakiplerimizden özellikle özellikle biri sezon başından bu yana hemide hakemlere ayni vakitte da rakiplere yalan ve iftira atmaktan çekinmediler maalesef. bütün bunları yaparken tek de sağda solda bu taktikleri anlattıklarını görüyoruz. Bu tek Strateji ve bunu iftihar ederek anlattıklarını her biri biliyor. İşin üzüntü tarafı. Bir takım oyunculara verdirdikleri röportajlar.

“JOSEF’İ SÖYLÜYORUM”

Josef de Souza’yı kastediyorum. Teşvik primi iddialarında bulunacak tek oyuncu değil Josef. Bunu söyletecek civarindan gözlerinin döndüğünü her biri gördü. Teknik direktörlerinin de sene nihayetinde konuşacağım benzeri gülünç imalarını görmeye başladık. Biz bugünleri çok gördük. 2011’de sezon sonu her şeyi anlatacağım diyeni de gördük, elimde VAR kayıtları var diyeni de gördük. Bu şantajlar hep yapılıyor ama nihayetinde alana konan tek şey görmüyoruz.

“BİZE KARŞI ASLANLAR GİBİLER”

Herkes bizi iyi dinlesin. Biz Fenerbahçe olarak temiz tek ugras veriyoruz. Bizim mücadelemiz tertemizdir. İftiralardan, asılsız söylemlerden, algı operasyonlarından, hakemi zan altında bırakmaktan ırak tek durumdayız. Dünkü mücadelede her şey olabilirdi. Ankaragücü nihayet anne civarindan çok iyi ugras etti. Alanyaspor maçında ortada hakem skandalı, ortada hakem rezaleti var. Onlar da bize karşı aslanlar benzeri ugras etti.

“SALİH UÇAN ESKİ OYUNCUMUZ”

Salih Uçan Daha önceki oyuncumuz o da aslanlar benzeri ugras etti. Erzurumspor da aynı şekilde ugras etti. Biz hepsini tek tek kutlama ettik. Bunu da söyledik. Ama başkaları ne yapıyor? Bu takımlar neden bu civarindan hırslı oynuyor diye konuşuyorlar. Biz Fenerbahçe’yiz, biz pırıl pırılız

“AÇIKÇA UYARIYORUZ”

Sivasspor ve Kayserispor maçlarımız var. Bu iki takım da bize karşı aslanlar benzeri oynayacaklar. Galatasaray’ın rakipleri de aynı mücadeleyi verecekler. Beşiktaş’ın rakipleri de aslanlar benzeri ugras edecekler. Bir takım kulüpleri açıkça uyarıyoruz. Sakın ama sakın… var olan iki haftada hakemleri zan altında bırakıp, rakip takımları baskı almaya çalışmasınlar. nihayet iki mücadelede her biri aslanlar benzeri ugras edecek. Bizim gasp edilen 10-15 puanımız var ama en azından nihayet iki hafta her biri aslanlar benzeri ugras etsin. eğer algı operasyonu yapacak olurlarsa tepkimiz çok kati olacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir