Josef: O anı tarif etmem zor-haberi

Süper Lig’de nihayet hafta şampiyonluk tahtasına ismini yazdıran Beşiktaş’ta tasima olduğu günden bu yana taraflı tarafsız herkesin beğenisini galip gelen Josef de Souza, A Spor’a konuştu. Brezilyalı yıldız futbolcu Bir hayli konuya değin mühim değerlendirmelerde bulunurken Fenerbahçe’de takim formasi giydiği dönemle alakalı de açıklamalarda bulundu. 

İşte Brezilyalı yıldızın mücadele sonu izahları şu şekilde:

“Allah’a şükür Yalnızca hatri sayilir büyüklükte takımlarda oynadım. özellikle Porto’da kazandıklarımdan ardindan hiçbir kupayı kazanamadım. devamlı 2. oldum, finallerde kaybettim. Bu benim üzerimde tek yük oluşturdu.”

“Göztepe maçında ortada hakem nihayet düdüğünü çaldığında ve şampiyon olduğumu algı ettiğim anda, tek his boşalması oldu. O anı tanım etmem zor.” 

İlgili Haberler
Atiba Hutchinson’dan nihayet dakika sözleşme açıklaması

Fenerbahçe açıklaması

“Fenerbahçe ve Beşiktaş, ikisi de hatri sayilir büyüklükte camialar. Karşılaştırma onay etmeyecek iki takım. kendisinin çapında ikisi de çok büyük. Fenerbahçe beni Türkiye’ye getirdi, şans verdi. Beşiktaş beni buraya aldıysa, getirdiyse Neticede Fenerbahçe’den tanıdıkları amaciyla ve orada iyi tek iş gerçekleştirdiğim amaciyla oldu. Onlara da tek teşekkür borçluyum.”

‘Hayır kurumuna bağışlayacağım’

“Bu şampiyonluktan elde ettiğim bütün primleri, tek hayır kurumuna bağışlayacağımı söylemiştim. kati bu şampiyonluğun faydasını, Bir hayli kişi yardım olarak görecektir.”

‘Yetenekli oyunculara karşı belli tek süre kati olmak lazım’

“Yetenekli oyunculara karşı belli tek süre kati olmak lazım. Fenerbahçe’de oynarken Beşiktaş maçlarını iple çekerdim. Talisca vardı. Menajerlerimiz aynıydı. Menajerle havadis gönderirdi, ‘Josef’e söyleyin, belli tek süre yavaş oynasın’ derdi. ama bendeniz koşul olan sertliği gösterirdim” 

İlgili Haberler
Beşiktaş, sezonun 2. kupası amaciyla Antalyaspor ile karşılaşacak

  • açıklama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir