JJ Abrams, U2 hakkında bir Netflix dizisi üzerinde çalışıyor-haberi

Yayın akış platformu Netflix tertemiz projeler amaciyla hazırlıklarına ayni ritimde devam ediyor. nihayet olarak U2 hakkındaki tek dizinin platformda yer alması planlanırken proje amaciyla de birbirinden başarılı isminin çalışacağı belirtildi.

Henüz ismi açıklanmayan proje amaciyla Star Trek, Star Wars, Fringe, Görevimiz Tehlike benzeri birbirinden meşhur hit yapımın arkasındaki ad JJ Abrams ile ak perdeye damga vurmayı muvaffak olan Bohemian Rhapsody, Her Şeyin Teorisi, The Two Popes, Darkest Hours benzeri yapımların yazarı olarak bulunan Anthony McCarten’ın birlikte çalışacağı belirtildi.

U2’nin projede yer alıp almayacağı bilinmemekle birlikte proje, Warner Media bünyesindeki Abrams’ın stüdyosu Bad Robot tarafından geliştirilecek.

Bono, erkek Clayton, The Edge ve Larry Mullen Jr. grubu 1976’da İrlanda’da kurdu ve 14’ün üzerinde stüdyo albümü yayınladılar. Grup 22 Grammy Ödülü kazandı ve 2005 seneninde Rock ‘n Roll onur Listesi’ne girdi. Grup, 1978’den beri aynı kadroyu savunarak da dikkat çekiyor.

Netflix, şifre paylaşma dönemini bitiriyor İlginizi Çekebilir Netflix, şifre paylaşma dönemini bitiriyor U2, üç sene ardindan tertemiz tek şarkıyla dönüyor İlginizi Çekebilir U2, üç sene ardindan tertemiz tek şarkıyla dönüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.