İsmail Balaban’a annesinden şoke eden telefon: Nişanlının adını ağzına alma, o tam bir yılan-haberi

TV8 ekranlarının heyecan dolu yarışması Survivor 2021’in Bir gün evvel akşam yayınlanan bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı iletişim oyunu amaciyla ugras etti. Oyunu galip gelen takım ise ünlüler odu. Aileleriyle görüşen yarışmacılardan İsmail Balaban, annesinden nişanlısı Gamze ile alakalı duydukları karşısında hatri sayilir büyüklükte tek şok yaşadı.

“BU KIZ YILANMIŞ OĞLUM”

İsmail’in annesi telefonda “Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin benzeri değil. Hiçbir şekilde onun ismini anma. Bırakıp gittiğin kız benzeri değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. bendeniz neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin benzeri değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. dört aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et” dedi.

İSMAİL GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

İsmail ise annesiyle konuşurken Sanki şaşkına dönünce perişan oldu ve çekim yapılan odadan dışarı çıkmak amaciyla destur aldı. Survivor’da ada konseyinde annesiyle yaptığı konuşmayla alakalı izahlar yapan İsmail çok güç tek vakit geçirdiğini söyledi. Nişanlısı ile alakalı meseleler olduğunu belirten İsmail gözyaşlarını da tutamadı.

“ANNEM HASTANELİK OLMUŞ, DUYUNCA KÖTÜ OLDUM”

İsmail, “Çok güç tek vakit geçirdim. Annemle konuşmaya başladığımızda ağlamaya başladı. ‘İyi değilim. Sen gittiğinden beri hiçbir şey aynı değil’ dedi. bendeniz gittiğimden beri çok şeyler olmuş ve hiçbir şey bilmiyorum. ‘Bundan ardindan nişanlının ismini yâd her şeyi bitirdik’ dedi. Herhalde aileler arasında tek şey olmuş. evvel kez annemi bu civarindan üzgün ve sitemli görüyorum. Ne olduğunu çok heyecan ediyorum. Annem hastanelik olmuş. Bunları duyunca bendeniz de perişan oldum” ifadelerini kullandı.

“NİŞANLIMLA DEĞİL, ANNEMLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUM”

Acun Ilıcalı ise İsmail Balaban’a “Eğer istiyorsan sana Gamze’yle müzakere hakkı vereceğiz” önerininde bulundu. ama İsmail, nişanlısı Gamze ile görüşmek adina annesiyle konuşmak istediğini belirterek sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “Annem melek gibidir kimseye kızmaz. Ne diyeceğimi bilemedim. acep ne yaşandı da annem bunun benzeri oldu. Annemin söylediği netti. ‘Lütfen ismini ağzına alma’ dedi. Ne yaşandı bilmiyorum. eğer imkanım varsa annemle konuşmak istiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir