İslam Memiş, düşüşten korkup elindeki altını satmayı düşünenleri uyardı: Acele etmeyin-haberi

Haberler.com’a hususi açıklamalarda bulunan Altın ve kazanç Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yatırımcılar amaciyla mühim değerlendirmelerde bulundu. Memiş, altının 500 liranın altına düşmesini alım fırsatı olarak değerlendirdi.

GRAMDA 600 LİRAYI İŞARET ETTİ

“Dolar tarafında 2-3 ay süresince 8,30-8,80 geniş bant aralığında dalgalanan tek fiyatlama görebiliriz” diyen Memiş, “Bu da gr altın fiyatında dip seviyesi olarak 488, zirve seviyesi olarak ise 560 Hem de sene 2. veyahut 3. çeyreğinde bu yükselişlerin 600 Lira seviyesine civarindan ayni ritimde devam edebileceğini görebiliriz” şeklinde konuştu.

ONS ALTINDA amaç 2.200 DOLAR

Ons altında 1.845 ve altındaki rakamların yatırımcısına iyi alım fırsatları sunduğunu söyleyen Memiş, “Ons altında sene sonuna civarindan 1.960 dolar ve devamında 2.100, 2.200 dolar seviyelerini takip edeceğim.” dedi.

“SATIŞ İÇİN acele ETMEYİN”

Şu vakit doların canlı duruşundan dolayı gr tarafından çok hatri sayilir büyüklükte tek düşüş beklemediğini belirten Memiş, hedefin 600 Lira olduğunu söyledi. Elinde altın olanlara da seslenen Memiş, “Satış amaciyla çok aceleme etmemek lazım” dedi.

RÖPORTAJIN hepsini İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir