İnisiyatifini kullanan Acun Ilıcalı, oyunu kaybeden Aleyna Kalaycıoğlu’na ailesiyle görüşme hakkı verdi-haberi

Survivor’da aylardır ailelerinden ırak var olan yarışmacılar, en anlamlı mükafat var olan ‘aile ödülü’ oyununda iki vakit süresince ugras etti. Finali Dominik’ten canlı olarak yayınlanan mükafat oyununu mavi takım kazandı. Oyunu galip gelen mavi takım yarışmacıları, aileleriyle aş yeme şansı elde etti. Kaybeden al takım ise aileleriyle 3’er dakikalık müzakere yapabilecek.

ALEYNA VE KARDEŞİNİN BULUŞMASI DUYGULANDIRMIŞTI

İki etaptan yapılan aile armağanı öncesi Dominik’e gelen aileleriyle görüşen yarışmacılardan al takımdan Aleyna ile kardeşi Cansu’nun buluştuğu anlar izleyicileri gözyaşlarına boğmuştu. Geçirdiği tek trafik kazası sonrasında Özürlü var olan Cansu’nun ablası Aleyna’yla kavuştuğu anlarda hemide yarışmacılar ayni vakitte da izleyiciler güç anlar yaşamıştı.

“ALEYNA ÖDÜLDEN TAM YARARLANACAK”

Acun Ilıcalı ise canlı yayında, Survivor’da oyunu kaybeden al takım yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu‘nun ödülden net yararlanacağını açıkladı. Aleyna’nın kardeşi Cansu’nun düş kırıklığı yaşamasına gönlünün razı olmayacağını söyleyen Ilıcalı, “Aileleriyle 3’er dakikalık müzakere süresi vereceğiz al takıma. ama Aleyna’nın vaziyetindeki ayrım şu. Aleyna’ya tek kaide dışı yapacağız. Pırlanta benzeri tek toy kızımız var. toy kızımız Cansu’nun buraya civarindan gelip de hayallerine kavuşamamasına gönlüm razı olmaz. Bu jestimizi sevgili Cansu amaciyla yapıyoruz. Cansu buraya güç şartlarda ve ablasını sayıklaya sayıklaya geldi. kendisinin inisiyatifimi kullanarak ödülden tam yararlanma hakkı veriyorum Aleyna’ya. Aranızdaki sevgi beni çok etkiledi” ifadelerini kullandı.

Ilıcalı’nın jesti karşısında gözyaşlarına boğulan Aleyna ise, sarılarak teşekkür etti.

“YAŞADIĞIMIZ TALİHSİZ OLAYDAN ardindan CANSU ENGELLİ KALDI”

Geçtiğimiz bölümlerde yıllar evvel geçirdiği tek talihsiz kaza sonrası Özürlü var olan kardeşinin yaşadıklarını laf eden Aleyna Kalaycıoğlu, şunları söylemişti: “Acun Bey’in Meryem’e ‘Sakatlıktan dolayı ayni ritimde devam edemeyeceksin’ dediğinde aklıma kardeşim geldi. 8 sene evvel başımıza talihsiz tek olay geldi ve kardeşim yüzde 100 engelli. Cansu’yu düşündüm. Cansu’yu anımsadıkça perişan oldum. Benim kardeşim yürüyüp konuşabilecekti, abla diyebilecek. Şu vakit diyemiyor. bendeniz bunun için yazgı demek istemiyorum. Bu yazgı değil, hatri sayilir büyüklükte tek olay. Benim annem hayatını bıraktı, kardeşine bakıyor. Beni okutmaya çalışıyor. Allah herkesin yanında olsun. Allah herkese sağlık versin. bendeniz şu vakit buradaysam sıhhatli olduğum amaciyla buradayım”

Survivor 2021'de aile ödülünde gözyaşları su baskın oldu! Geriden gelen takım oyunu kazandı

Survivor 2021’de aile ödülünde gözyaşları su baskın oldu! Geriden gelen takım oyunu kazandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir