İngiltere Sağlık Bakanı Hancock, 15 yıllık eşini evli danışmanıyla aldattı! Kameralara dudak dudağa yakalandı-haberi

Aralık 2019’da Çin’de alana çıkan koronavirüs dünyayı hatri sayilir büyüklükte tek krize sürüklerken, salgından en çok etkilenen ülkelerden biri de İngiltere oldu. Virüsle mücadelede ağır kayıplar veren ülkede Başbakan Boris Johnson’la birlikte eleştirilerin hedefindeki ad sağlık Bakanı Matt Hancock oldu.

15 YILLIK EŞİNİ ALDATTIĞI alana ÇIKTI

Johnson hükümetinin en tartışmalı isimlerinden biri var olan Hancock, bu sefer çok dahada değişik tek olayla İngiliz kamuoyunun gündeminde. 42 yaşında olan Hancock’un, üç bebek sahibi olduğu 15 senelik eşi Martha Hancock’u aldattığı alana çıktı. İngiliz basınında bulunan haberlere göre bu ad hiç de yabancı değil.

DUDAK DUDAĞA GÖRÜNTÜLERİ KAMERALARA YANSIDI

Bakan Hancock, tek müddettir danışmanı Gina Coladangelo ile saklı tek münasebet yaşıyor. The Sun’ın ele geçirdiği görüntülerde, Hancock ve Coladangelo’nun öpüştükleri anlar kameralara anbean yansıdı. Gazetenin haberine göre ikilinin o anları Hancock’un Whitehall’daki ofisinde 6 Mayıs’ta kaydedildi.

ÜNİVERSİTEDEN TANIŞIYORLAR

Evli ve üç bebek annesi var olan 43 yaşında olan Coladangelo, geçtiğimiz seneden bu yana Hancock’un danışmanları arasında yer alıyor. İngiliz basını, Coladangelo ve Hancock’un tanışıklıklarının geçmişe dayandığını, Oxford Üniversitesi’nde öğrenci oldukları dönemde arkadaş olduklarını yazdı. Hancock’un salgınla ugras döneminde karıştığı bu hainlik skandalına karşı nasıl tek İzah yapacağı İngiltere’de heyecanla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir