Hakan Sabancı için “Beni böceklerin içine attı” diyen Aygün Aydın yeniden hapse giriyor-haberi

Türkiye’nin meşhur ailelerinden Sabancıların erkek çocukları Hakan Sabancı ile yaşadıkları hasebiyle tek türlü gündemden düşmeyen Aygün Aydın, Sabancı hakkındaki izahlarına ayni ritimde devam etmesi hasebiyle tekrar mapusa giriyor. dahada evvel Sabancı’nın şikayeti üstüne üç vakit mapus yatan ve çıktıktan ardindan Sabancı amaciyla “Beni haşerelerin dahil kismina atıp öldürmek istedi” diyerek ağır hakaretler eden Aydın, bu sefer 15 vakit mapus yatacak.

“HAKOŞ” VE “ŞAPŞAL” SÖZLERİ SUÇ SAYILDI

Akşam’dan Neslihan Keskin‘in haberine göre; İşadamı Hakan Sabancı’nın avukatları, Aygün Aydın’ın yasamsal medyada müvekkilleri amaciyla ‘Hakoş’ ile ‘şapşal’ benzeri sözler sarf ettiği, tehdit ve tacize ayni ritimde devam ettiğini öne sürdü. Mahkeme, 2. sefer önlem kararını ihlal eden Aydın’ı bu sefer 15 vakit mapusa çarptırdı.

KÜFÜRLER EDİP, BELA OKUDU

Cezaevinden çıkan Aydın, geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı’yı tehdit etmişti. Instagram’dan İzah yapan Aydın, şunları söylemişti:”Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. kendisinin bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta suçmuş, ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin dahil kismina haşerelerin dahil kismina atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle tek etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim Allah bin türlü belanı versin.

“HAMİLE BIRAKIRKEN İYİ HOŞTU”

Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu her biri öğrenince mi rahatsız oldun! başka pısırık kızlar benzeri orada kaybolmayıp bütün pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi ahenk gösteren gördün. Kalk şimdi itibarsız haysiyetsiz kadın haklarını savun. Hangi yüzle savunacaksın dahada kendisinin çocuğuna sahip çıkamamış erkek tabiki avukat ordusuyla saldırıp Parasal gücünün arkasına saklanacaktır.”

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir