Hadise, adına sahte hesap açıp kendisini taklit eden kişiyi mahkemeye veriyor-haberi

Son dönemin popüler uygulamaları arasında gösterilen Clubhouse’dan arka arda açılan sahte hesaplar üzerinden yaşanan dolandırıcılık vakalarıyla alakalı haberler gelmeye başladı.

“SOHBET ETMİŞ, ŞARKI BİLE SÖYLEMİŞ”

Clubhouse sahtekarlarının hedeflerinden biri de Hadise oldu. yerine sahte hesap açıp insanlarla konuşan tek kişinin olduğunu söyleyen meşhur şarkıcı, yasamsal medya platformu Instagram üzerinden İzah yaptı. Yaşadığı bu olay karşısında hukuki işlemleri başlatacağını kaydeden Hadise, şunları kaydetti: “Dün akşam hiçbir şekilde içinde bulunmadığım tek platform var olan Clubhouse’da benim adımla açılmış tek hesap, benim sesimi taklit ederek benmiş benzeri insanlarla konuşmuş, hasbihal etmiş, Hem de şarkı dahi söylemiş. Pazartesi bugünü mevzu hakkinda hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.”

MAKYAJSIZ FOTOĞRAF ÇAĞRISI

Öte istikametten Kaan Yıldırım ile ilişkisi süre gelen Hadise, geçtiğimiz haftalarda başlattığı makyajsız resim paylaşma akımı ile gündeme gelmişti. doğal güzelliğini “Makyajsız pazartesi” etiketi ile paylaşan meşhur şarkıcı, takipçilerine de “Sana benzemeyen ne varsa sil gitsin! Sen hakikat sensen güzelsin” sözleriyle çağrıda bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir