Günlerdir yoğun bakımda yatan Burak Sergen’in hastalığı belli oldu-haberi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin setinden peş peşe hastalık haberleri gelmeye başladı. Dizide Haluk karakterini oynayan Burak Sergen, pazartesi akşamı evinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Solunum güçlüğü çeken ve akciğerlerinde enfeksiyon var olan 60 yaşında olan sanatçı, yoğun bakıma alınmıştı.

NİŞANLISI: KORONAVİRÜS TESTLERİ NEGATİF

Sergen’in yasamsal medya hesabından yapılan paylaşımda iki kovid-19 testi sonucunun da negatif çıktığı söylenmiş ve sevenlerinden dua istenmişti. ehil oyuncunun nişanlısı Nihan Ünsal ise Bir gün evvel yaptığı paylaşımda “Kendisinin vaziyetinde tek farklık yok, stabil. tekrar yapılan koronavirüs testleri negatif çıktı. Rehabilitasyonu yoğun bakımda ayni ritimde devam ediyor” ifadelerini kullanmıştı.

KOVID NEDENİYLE üç GÜNDÜR YOĞUN BAKIMDA

Ancak Sadakatsiz dizisinin yapım şirketi MedYapım, oyuncularının sağlık vaziyeti hakkındaki nihayet gelişmeleri aktardı. Şirketin açıklamasında şunlar söylendi: “Kıymetli oyuncumuz Burak Sergen’in kovid hasebiyle üç gündür hastanede yoğun bakım Rehabilitasyonu ayni ritimde devam etmektedir. Kendisine MedYapım ailesi olarak aciliyetli şifalar dileriz.”

2 OYUNCU KORONAYA YAKALANDI

Burak Sergen’den gelen perişan haberlerin derhal peşinden dizinin oyuncularından Melis Sezen ve Alp Akar’ın da koronavirüs testleri müspet çıktı.

Sadakatsiz'de koronavirüs paniği! toy oyuncu Alp Akar'ın testi müspet çıktı

Sadakatsiz’de koronavirüs paniği! toy oyuncu Alp Akar’ın testi müspet çıktı
Dün apar topar hastaneye kaldırılan Burak Sergen, yoğun bakıma alındı

Dün apar topar hastaneye kaldırılan Burak Sergen, yoğun bakıma alındı
Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı

Sadakatsiz dizisinin Haluk’u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir