Göztepeli İşadamları Derneği'nden Mehmet Sepil'e çağrı: Elini, elimizden çekme-haberi

İşadamları Derneği, Sepil’in Türk futbolu amaciyla hatri sayilir büyüklükte kıymet olduğunu belirterek, “Değerli Başkanımız Mehmet Sepil yayınladığı ileti ile tertemiz tek sürecin haberini vererek, Göztepe mücadelesinin dahada art saflarında yer almak istediğini açıklamıştır. ülkemiz futbol camiasının bütün bileşenlerde alana gelen kültürel erezyon, kanun tanımazlık, etik ve ahlaktan yoksun davranışlar Ne yazık ki bu sistem içinde vizyonuyla, profesyonelliğiyle, samimiyatiyle öne çıkan kıymetli başkanımızı bizden koparmak üzeredir. kıymetli başkanımız Türk futbolu içinde kendisine gelen ricaları art çevirmeden mesleki ve beşeri bilgi ve birikimini kullanabileceği alanlarda görevler üstlenmiş, Kulüpler Birliği başkanlığı yapmış ve şu vakit dahi yayın hakları ile alakalı görüşmeleri yürüten komisyonda yer almaktadır. Herkesin gördüğünü Sayın Mehmet Sepil de görmüştür. esas ayarlarında meseleler var olan tek düzeni tek veyahut ani çok kişi düzeltememektedir. Göztepe başkanlığını üstlendiği günden bu yana uygulamak istediği her projede ihtiyacı olduğu her süreçte kulübümüz ve başkanımız olabildiğince yalnız bırakılmıştır” izahını yaptı. 

Göztepeli İşadamları Derneği, reis Sepil’in aldığı her kararın arkasında duracaklarını da ifade etti. izahın devamında şu ifadelere yer verildi:

“Göztepemiz ve İzmir amaciyla yaptığınız bütün çalışmaların, emeklerin değeri bilinmektedir. Türkiye’de bazen, ‘Hayır’ kelimesinin kullanılmadığının farkındayız. Uğradığınız haksızlıkları onay etmiyoruz. asgari siz civarindan üzgün, en siz civarindan düş kırıklığı içindeyiz. istikbal asama ne getirirse getirsin, size desteğimiz ve inancımız değişmeyecektir. Her şeyden evvel hizmet edilen takim şanlı haysiyetli Göztepemizdir. Göztüepemize hizmet eden, uğruna Parasal ve içsel çaba veren hele ki başkanlık onurunu üstlenmiş her biri ölümsüzdür. Göztepe’nin menfaatlerini önde bulundurarak devinim ettiniz, tekrar öyle olacağını adımız benzeri biliyoruz. Bu tek veda metni değildir. Göztepe’nin mücadelesini arttırarak ayni ritimde devam faktörüz istikametinde hemide size, hemide yönetim kadromuza, hemide Göztepeliler’e açık tek çağrı, bu şehrin yöneticilerine ise tek uyarıdır. Sayın Mehmet Sepil, sizi hedeflerinizi camiamızla bütünleştirecek tek yönetim anlayışıyla mücadelenin dozunu arttırmaya çağrı ediyor, yüzünüzü düşürmeyeceğimize değin laf veriyoruz.”

TORBALI BELEDİYE BAŞKANI TEKİN’E TEPKİ 

Göztepeli İşadamları Derneği, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’e de reaksiyon gösterdi. dahada evvel Torbalı’da belirleme edilen araziye altyapı tesisi kurmayı planlayan Göztepe amaciyla Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’in, “100 dönümlük bu arazi tek nevi Göztepe A.Ş. olacakken şimdi Göztepe AŞ oldu” izahını talihsiz bulduklarını belirten dernek, “İzmir ve Torbalı amaciyla böylesine sığ, popülist, tabir yerindeyse bel altı tek yaklaşımı üzülerek izliyoruz. Göztepe’nin birilerinin ekmeğini çalacağı ama çalamadığı benzeri Absürt sapan tek argümanla açıklamalarda bulunması siyasi görüşü farketmeksizin bütün Göztepelileri oldukça üzmüştür. Bölge gençliği ve çocuklarımız amaciyla çok hatri sayilir büyüklükte tek projenin yapılacağı, Türk sporunda yıldızı parlayan tek Torbalı olmak adina vatandaş-spor takimi çekiştirmesi yaratmak istemesi onay edilemez. Göztepeliler yurttaş değil midir? Göztepeliler vergi ödemiyor mu? Göztepeliler Torbalı’da yaşamıyor mu? Bu şehre katma kıymet sağlamıyor mu? En hafif tabirle talihsiz tek İzah olduğunu düşünüyoruz. Pırıl pırıl toy fidanlar yetiştirmek yerine, arpa, buğday yetiştirme vizyonu ile ne civarindan yollar ilerlenebilir? Herkesin oturup bunu düşünmesi gerekir” açıklamasında bulundu.

DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir