Göztepe'de yabancıların kaderi belli olacak-haberi

Sarı-kırmızılılarda sözleşmeleri sona eren Lamine Gassama, Stefano Napoleoni, Anderson Esiti, Fouusseni Diabate ve Cherif Ndiaye amaciyla teknik patron Ünal Karaman’ın idareye raporunu verdiği öğrenildi. deneyimli çalıştırıcının Esiti ve Ndiaye’yi takımda görmek istediği bildirilirken, Gassama ve Diabate’nin bütçeye göre değerlendirilmesini istek ettiği vurgulandı. Karaman’ın Napoleoni’yi ise tertemiz sezon planlamasında düşünmediği ifade edildi. 

Göz-Göz’de sözleşmesi ayni ritimde devam etmesine karşın tek türlü beklentileri karşılayamayan Nijeryalı golcü Brown Ideye’nin ise elden çıkarılacağı kaydedildi. Jahovic, Obinna, Mihojevic, Megyeri ve Burekovic’le ise yola ayni ritimde devam edileceği, ekstra teklifler gelmesi seklinde bu futbolcuların transferinin değerlendirileceği dile getirildi.

Yerli oyunculardan Berkan ve Atınç’la nikah tazeleyip Alpaslan’la vedalaşan Göztepe’de sağ bek Murat Paluli’nin de mukavelesi sona erdi. Kurmayların Murat’la da en kısa müddette masaya oturacağı açıklandı. reis Mehmet Sepil’in görevi icra heyetine bırakacağını açıklayıp şok tek şekilde istifa ettiği Göz-Göz’de kongre tarihi de bekleniyor.

Onur ATIŞ / İZMİR, (DHA)

  • süper lig
  • yabancı futbolcular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir