Görüntü yine selin yıkıma uğrattığı Bozkurt’tan! Tomruklar arasında kurtarılmayı bekledi-haberi

Kastamonu’da Bir gün evvel erken saatlerinde başlayan sağanak yağışın derhal peşinden su baskın baskınları yaşandı, Bir hayli işyeri ve hanesi su bastı. batı Karadeniz‘de yaşanan sele ait İzah yapan Afet ve aciliyetli durum Başkanlığı, “Kastamonu’da su baskın sularına kapılan 6 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Bartın’da kaybolan tek vatandaşımızı arama çalışmaları ayni ritimde devam etmektedir” dedi.

İLÇEDEN arka ARDA ÜRKÜTEN GÖRÜNTÜLER GELİYOR

Selden en çok etkilenen ilçelerin başında ise hiç kuşku yok ki Bozkurt geliyor. Suların hatri sayilir büyüklükte tek yıkıma uğrattığı ilçeden arka arda ürküten görüntüler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Evinin balkonundan su baskın hatıranı görüntüleyen tek vatandaşın telefonuyla kaydettiği videoda, su baskın sularına kapılan tek kadının sürüklendiği tomruklar arasında çaresizce yardım beklediği anlar yer alıyor.

AKIBETİ HENÜZ BELLİ DEĞİL

NTV’de bulunan habere göre, ağaç parçalarına tutunarak yasamda kalmaya çalışan kadının akıbeti ise Daha belli değil. yasamsal medya üzerinden videoyu paylaşan çok sayıda kullanıcı yetkililerden yaşanan olaya ait tek İzah beklediklerini ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir