Gizlice stent takılan İbrahim Tatlıses, “öldü” haberlerine ateş püskürdü-haberi

İbo Show’la uzunca aradan ardindan tekrar ekranlara dönen meşhur türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanmasının derhal peşinden hastaneye kaldırıldı. Doktorların evvel muayenesinin derhal peşinden Tatlıses’e stent takılması kararlaştırıldı. ama bu operasyon, herkesten saklı tutuldu.

PAYLAŞTIĞI VİDEO İLE İSYAN ETTİ

Son olarak Bir takım yasamsal medya hesapları ‘İbrahim Tatlıses öldü’ haberleri paylaşılınca meşhur türkücü isyan etti. Instagram hesabından tek video paylaşan Tatlıses, “5-6 gündür aleyhimde çıkan tek takım şeyler beni çok üzdü. bendeniz kendim amaciyla üzülmüyorum, beni sevenler amaciyla üzülüyorum. Sevenlerimi üzüyorsunuz Allah cezanızı verecek” dedi

“ALLAH ÖLDÜ DEMEDEN ÖLÜNMEZ”

50 senedir kendisinin kullanıldığını söyleyen Tatlıses, “Böyle şeyler yapmayın, ‘yok öldü, yok kalp krizi geçirdi’ ne kriz var ne ölme var. Dimdik ayaktayım Mehmetçiğin dipçiği gibi… Benim üstümden prim yapmayın rica ediyorum sizden. Kendiniz tek şey buluş edin. Beni kullanmayın! 50 sene oldu Daha kullanıyorsunuz. Allah can verdi demeden ölünmez bendeniz bitti demeden bitmez” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir