Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş: İnanılmaz bir hikaye yazdık-haberi

TFF 1. Lig’in 34. ve nihayet haftasında Tuzlaspor’u 2-1 yenebilen GZT Giresunspor, 44 sene aradan ardindan tekrar Süper Lig’e yükseldi. 90 dakikanın derhal peşinden hatri sayilir büyüklükte mutluluk yaşayan Giresunspor teknik patronu Hakan Keleş, tanım edilemez hisler içinde olduğunu belirtti. 

Şampiyonluğunu sonuna civarindan dogruluk ettiklerini belirten Keleş, şu ifadeleri kullandı:

‘Emeği geçen herkese teşekkür ederim’

“Şampiyonluk çok güzel. Bizim şampiyonluğumuz inanın müthiş tek hikaye ile başladı. Şu vakit mutluluk dolu sona ulaştı. Hikayenin içinde rekorlar var, sakatlıklar, gençler, tasima kapalı. tek sürü hikayenin içinde tek sürü şey var. Ama mühim şampiyon olmaktı. dogruluk ettiğimiz, istediğimiz şampiyonluk oldu. 44 senelik süre gelen tek hasret vardı. Onu da dindirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

‘Hak ettiğimiz tek şampiyonluk’

”Şu vakit sevinelim. Müthiş tek hikaye çünkü. Ama planımız, her şeyimiz hazır. İnşallah orada da iyi tek grafik yakalarız. Stadımızı dahi değiştirdik. İlk maçımıza gençlerle çıktı. Transferlerimiz kapalı. Müthiş şeylerle uğraştık. dogruluk ettiğimiz tek şampiyonluk kazandık. bütün Giresun’a armağan olsun” 

İlgili Haberler
Giresunspor, 44 sene ardindan Süper Lig’e yükseldi!

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir