Gamze Özçelik’ten Şeyma Subaşı’na anlamlı gönderme: Bu çocuklar en iyisini hak etmiyor muydu?-haberi

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin tayyare kiralamasını yasamsal medya hesabından paylaşan ve gelen eleştirilere de “Her vakit en iyi olanini dogruluk ettiğimi biliyordum” şeklinde cevap veren Şeyma Subaşı‘na tek reaksiyon de Gamze Özçelik‘ten geldi.

“BU ÇOCUKLAR EN İYİSİNİ dogruluk ETMİYOR MU?”

Kurduğu dernekle yaptığı çalışmalarla adından laf ettiren ve herkesin takdirini galip gelen Gamze Özçelik, Instagram hesabından Afrika’daki çocukların resimlerini paylaşarak “Peki dünyanın dört tek köşesinde savaş, taciz, açlık, sefalet ve yetimlikle baş etmeye çalışan bu çocuklar en iyi olanini dogruluk etmiyor muydu? Onlar en hususi değil miydi?” notunu yazdı.

“BU CANLARIN YARASINA BASMAYIN”

Sosyal medyada gösterişli paylaşım yapanlara da seslenen Özçelik, “Malınızı, mülkünüzü, yemeklerinizi, kıyafetlerinizi ve tatillerinizi paylaşıp durmayın. Bu canların yarasına basmayın. Bu yeryüzünde yokluk sınav, varlık dahada da hatri sayilir büyüklükte sınav. hayat bunun benzeri tek yer değil. o nedenle de fani… En perişan görünenin arkasında binbir zerafet saklı olabilir. Hakikat herkese görünmez” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir