Galatasaray'da seçimin iptal karar evlere yollandı-haberi

Galatasaray’da seçime çok kısa tek vakit kalırken, yönetim Bir gün evvel 20:09’da seçimi iptal ettikleri kararı aldıklarını açıkladı. Tam kapanmada listelerin teslim edilmesinde sıkıntı oluşacağı ve 17 Mayıs sonrasındaki belirsizlik gerçekçe gösterilerek seçenek iptal eden reis Mustafa Cengiz ve kararı alan yöneticilere reaksiyon büyük. Bir gün evvel akşam kararın derhal peşinden yönetimden de istifalar gelirken, bu kararın nasıl alındığına baz alinarak detaylar alana çıktı.

İlgili Haberler
Iker Casillas tekrar korkuttu! iki sene ardindan tekrar hastaneye kaldırıldı…

Albayrak da imzaladı

Başkan Mustafa Cengiz öncülüğünde bu karar yazılırken, başka yöneticilerin imzalaması amaciyla de kararın hanelere yolladığını öğrenildi. Ne yapacağı heyecanla beklenen Abdurrahim Albayrak da bu kararı imzaladı.

Başkan adayları art adım atmıyor

Galatasaray’da reis adayları yazi Öztürk, Burak Elmas ve Eşref Hamamcıoğlu, seçimin 29 Mayıs’ta gerçekleşmesi amaciyla hukuki haklarını sonuna civarindan arayacak. Camiadaki Bir hayli hukukçu da alınan iptal kararı üzerinde tartışmalar yürütüyor. Aday listelerini toplayan ve seçenek işlerini yürüten divan başkanlığı zamani takip ettiklerini belirtirken, onlardan istikbal İzah heyecanla bekleniyor.

Ajansspor

İlgili Haberler
Boupendza ve Diouf’un gol krallığı yarışı, Hatayspor idaresi gururlandırıyor

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir