Galatasaray’da kaosun önüne geçilemiyor! Fatih Terim’in istifa edeceği iddia edildi-haberi

Galatasaray’da yönetim ile Fatih Terim arasındaki bağlar kopma noktasına geldi. erken Gazetesi Spor Müdürü Murat Özbostan, sarı-kırmızılı camiada nihayet yaşanan gelişmeleri yorumladı. Özbostan, Galatasaray’ın Göztepe karşısında galibiyet alamaması vaziyetinde Fatih Terim’in ayrılabileceğini söyledi.

A Spor canlı yayınına bağlanan Murat Özbostan’ın izahlarının tek bölümü şöyle:

“BU KRİZ BUGÜNLÜK KRİZ DEĞİL”

“Burada zoraki tek İzdivaç etme vardı. Mustafa Cengiz ile fatih terim hocam arasındaki birliktelik çok mecburi şekilde ayni ritimde devam ediyor. Bu kriz bugünlük kriz değil. futbolcu arda turan konusu, Fatih Terim’in ‘Yalnız bırakıldım’ sözleri Zati bunun habercisiydi.

“BAĞLAR KOPTU”

Artık yönetim ile fatih terim hocam arasında bağlar koptu. Şampiyonluk şansı da kalmadı. Seçimler, kulisler bundan ardindan Galatasaray’da sezonun sonuna civarindan bunlar konuşulur. Galatasaray’da yaşanan bu asama ayrılıklarla sonuçlanır. reis benim düsünceme göre aday olmaz, sağlık problemleri var. fatih terim hocam kalır mı, kalmaz mı? benim düsünceme göre istikbal idareye bağlı.

“TERİM’İN BAŞKANLIĞI GÜNDEME GELMEMELİYDİ”

Galatasaray’ın başarısız olmasının tek numaralı nedeni kendisinin camiasıdır. tek takımın önüne bu civarindan mayın bırakılamaz. Şampiyonluk yarışının içindeki Galatasaray’da Fatih Terim’in başkanlığı gündeme gelmemeliydi.

“GÖZTEPE MAÇININ neticesi ÇOK ÖNEMLİ”

Galatasaray, Göztepe’ye yenilirse fatih terim hocam mücadelenin derhal peşinden istifa edebilir. Göztepe maçının neticesi Galatasaray amaciyla çok önemli.”

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir