Galatasaray'da büyük hayal kırıklığı-haberi

Sarı-kırmızılılar, Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu evvel maçında deplasmanda PSV Eindhoven’a 5-1 yenik oldu. tertemiz yönetim şu anne civarindan Yalnızca barış Alper Yılmaz transferini gerçekleştirirken, Hollanda deplasmanına da Bir hayli mevkisi yoksun kadroyla gidildi. Karşılaşma sonrası da hemide oyun, ayni vakitte da skor olarak çok hatri sayilir büyüklükte düş kırıklığı yaşandı.

MUSLERA ŞAŞIRTTI

Galatasaray ‘da yaşayan efsane konumundaki Fernando Muslera, birinci ve beşinci golde kariyerine yakışmayan yanlislar yaparken, bu yanlislar sonrası Uruguaylı futbolcunun kampa çok geç katılması ve takımla Yalnızca tek hafta idman yapması göze çarptı.

GOLCÜLER KAYIP

Galatasaray, PSV Eindhoven maçına en uçta Ryan Babel ile çıktı. İki golcüsü kulübede maça başlarken, sonradan oyuna dahil olmaları da neticeye etki etmedi. teknik patron Fatih Terim, mevzu hakkinda yaptığı izahta Mostafa Mohamed ve Falcao’nun hazır olmadığını ifade etti.

ORTA alan fit KALDI

Galatasaray’da Arda, buyruğa Kılınç ve Aytaç’tan oluşan ortada alan hattı, PSV Eindhoven karşısında zayıf kaldı ve sade yanlislar yapıldı. Rakibin 2. bölgeyi çok huzurlu geçmesi ise dikkat çekti.

TERİM SÜRE İSTİYOR

Bu arada Galatasaray, dünkü şok mağlubiyetin derhal peşinden toparlanma sürecine girmeye hedefliyor. Yönetim, tasima çalışmalarını hızlandırırken, teknik patron Fatih Terim’in camiadan süre istediği öğrenildi.

Öte istikametten Sarı-kırmızılıların, Şampiyonlar Ligi statüsündeki nihayet 10 mücadelede çizdiği grafik de camiada üzüntüye neden oldu. Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’ndeki nihayet 10 maçında, iki beraberlik ve 8 yenilgi aldı.

Serhan TÜRK – EİNDHOVEN (DHA)

  • Burak Elmas
  • Futbol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir