Galatasaray, Hagi’nin yetiştirdiği Alexandru Cicaldau’yu 6 milyon euroya renklerine bağladı-haberi

Galatasaray’da son dakika tasima gelişmesi yaşanıyor. tek müddettir Stanciu amaciyla girişimlerde bulunan Cimbom, oyuncunun transferini bitiremeyince ek isimlere yöneldi ve 24 yaşında olan Rumen yıldızın transferini noktaladı.

TRANSFERİ ESKİ BAŞKAN DUYURDU

Romanya şuurlu Futbol Ligi Daha önceki başkanlarından Dumitru Dragomir, Galatasaray amaciyla flaş tek tasima iddiası alana attı. 75 yaşında olan futbol adamı, sarı-kırmızılıların Alexandru Cicaldau transferine nokta koyduğunu duyurdu.

STANCIU OLMAYINCA…

Nicolae Stanciu transferini gerçekleştiremeyen Galatasaray tertemiz arayışlara girmişti. Dragomir ise Galatasaray’ın Cicaldau’yu renklerine bağladığını bildirdi.

‘İLK sefer AÇIKLIYORUM’ DEDİ VE ayrintilari VERDİ

Dumitru Dragomir açıklamasında, “Bir söylenti duydum ve evvel kez açıklıyorum. Universitatea Craiova bu erken en iyi oyuncusuyla vedalaştı. Cicaldau’yu 6 milyon avro ve sonraki satıştan yüzde 20 payla Galatasaray’a verdiler.” dedi.

HAGI’NİN AKADEMİSİNDEN YETİŞTİ

2018’fen bu yana Universitatea Craiova forması giyen Alexandru Cicaldau, Gheorghe Hagi’nin akademisinden yetişmişti. Takımında 129 mücadelede 33 gol ve 21 asist kaydeden 10 numaranın 2022 seneye civarindan sözleşmesi bulunuyor.

(Sporx)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir