Galatasaray haberi: Torrent çare arıyor-haberi

Galatasaray teknik patronu Domenec Torrent, üç maçlık yenilgi serisinin derhal peşinden Cim Bom’un başındaki evvel puanını Alanyaspor deplasmanında alırken, takımdaki eksikleri gidermek üzere çalışmaya ayni ritimde devam ediyor. Ekibiyle birlikte hatalı noktaları tespit eden İspanyol hoca, ürettiği formüllerle çözüm arayışında. Takımına tek hergün destur veren 59 yaşında olan çalıştırıcı, bu erken Florya yazi Oktay Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla birlikte, tertemiz formülleri devreye sokmaya hazırlanıyor.

Birlik olgusuna dikkat çekti

Torrent evvel olarak alana tek takım hissi çıkarmaya çalışacak. deneyimli hoca, futbolcular arasındaki hemide alan ayni vakitte da alan dışı iletişim ve yardımlaşmadan hoşnut değil. Bunun neticelere da yansıdığını düşünen Torrent, birlikte devinim etmeye ve koordinasyona baz alinarak tek idman programı deneyecek.

Verilerle yollar gösterecek

Özellikle Bir takım futbolcuların ferdi açıdan hatri sayilir büyüklükte düşüşler yaşadığını gözlemleyen Domenec Torrent, bu isimlerle hemide bire tek müzakereler yapacak ayni vakitte da onları takim formasi sokabilmek yerine birtakım idman verilerinden yararlanacak. Torrent’e göre Taylan, Berkan, Cicaldau ve Halil, sezon başındaki tablodan çok ırak tek yerde. Onlar amaciyla de idmanlarda hususi tek hazırlık zamani olacak.

Topu derhal art istiyor

Sahada hücum istikrarını sağlamak adına, takımını pozisyon alma ve rakibi karşılama benzeri konularda dahada iyi tek noktaya getirmek istek eden İspanyol teknik adam, Strateji idmanlar dışında bu istikamette çalışmalara ağırlık verecek. Torrent, ileride baskı ve kaybedilen topların hızlıca art kazanılması seklinde çok dahada üretken tek takıma dönüşeceklerine inanıyor.

İlk idmanda çok şaşırmıştı

Çıktığı evvel idmanda futbolcuların fizik kondisyon seviyesinin çok aşağıda olduğunu ve iyi idman yapılmadığını ayrım eden Torrent, gelinen nokta itibarıyla gelişim kaydedildiğini düşünüyor. ama bu seviyeyi de yeteri civarindan görmeyen Aslan’ın hocası, ekibiyle birlikte oyuncuya hususi ferdi çalışma programlarıyla bu açığı kapatmayı planlıyor.

Metin Karabaş

İlgili Haberler
Fatih Terim, Galatasaray’a reis olur mu? Mehmet Demirkol yorumladı

  • galatasaray
  • futbol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.