G.Saray’da Belhanda’dan sonra yeni kriz! Fatih Terim 2 gündür ortalarda yok-haberi

Galatasaray’ın Sivasspor ile oynadığı mücadelenin sonrasında başta teknik patron Fatih Terim olmak üzere futbolcular Belhanda ve Babel’in tabanı eleştirmesi sonrası Sanki kıyamet koptu. Belhanda’nın idaresi amaç alan izahları ise kaleminin kırılmasına kapı araladı ve Faslı yıldız takımdan Sanki yaka paça kovuldu.

KRİZDE YENİ PERDE: TERİM KAYIP

Belhanda’nın takımdan gönderilmesine onayı olmadığı Bilinen Fatih Terim’in, medya karşısında konuya nasıl tek yorum yapacağı heyecanla beklenirken, deneyimli hocanın idman fotoğraflarında yer almaması dikkat çekti. Bugüne civarindan itinali olarak sarı kırmızılı takımın resmi siteden ve yasamsal medyadan paylaştığı idman fotoğraflarında bulunan teknik patron Fatih Terim, taban krizi ve Younes Belhanda olayı sonrası iki gündür paylaşılan idman fotoğraflarında yer almadı. Bu krizin temelinde Belhanda’nın yanı sıra reis Mustafa Cengiz’in izahlarının da tesirli olabileceği düşünülüyor.

CENGİZ, TERİM’İ amaç ALMIŞTI

Başkan Mustafa Cengiz’in medya toplantısında Fatih Terim’in taban eleştirilerini amaç alarak “Ankaragücü maçındaki halı benzeri sahada da takımın halini gördük” tarzındaki sözlerinin de Terim’in tepkisinde esas kapı araladığı argüman edildi.

(AKŞAM)

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir