G.Saray başkan adayı Burak Elmas: Doğru ortam ve yönetimle Fatih Terim fark yaratır, tarlada resim çektirmeyle de bu işler olmuyor-haberi

Galatasaray reis Adayı Burak Elmas, mayıs ayında yapılacak var olan başkanlık seçimi öncesi açıklamalarda bulundu. Galatasaray tarihinin en ağırbaşlı başkanlık seçimlerinden biri olacağına dikkat çeken Elmas, ekibiyle birlikte uzunca müddettir çalıştıklarını, amaçlarının iktidar mücadelesi değil Galatasaray’a çözüm üretmek olduğuna dikkat çekti.

Elmas’ın açıklamalarından satır başları:

“HER GÜNÜMÜZ SEÇİMMİŞ GİBİ”

“Çözümü birlikte üretmek yerine bütün Galatasaray paydaşlarıyla müzakereler yaptık ve bu mühim yola çıktık. Bu yola çıkarken problemleri tek tek tespit edip, bu sorunlara çözüm getirebilecek liyakat sahibi, kendisinin hayatlarında bu tür olayları muvaffak olmuş Galatasaraylıları tek araya getirdik. Eylül 2020’den beri de hızlı tek şekilde Galatasaray sorunlarını tespit edip, bu sorunlara çözüm üretiyoruz. Her günümüzü seçenek olmuş ve işin başına geçmiş benzeri yürütüyoruz

“KAYNAKLARI ÜRETECEK ÇALIŞMALARI BİTİRDİK”

Bu tür hatri sayilir büyüklükte problemleri ama uzunca vakit hazırlanarak çözebilirsiniz. Bunun bilinci içerisindeyiz ve çözüm üretmeyi planlıyoruz. Galatasaray, özellikle genel heyet istemi dışında imzalanmış var olan Bankalar Birliği sözleşmesiyle güç şartlara mecburi bırakılmıştır. Biz bunları da biliyoruz. elbette basit tek asama olmayacak ama biz bunları çözecek ve ek kaynakları üretecek çalışmalarımızı bitirdik.

“KOLTUKLAR PARAYLA SATILAMAZ”

Fakat bunları yer vadiyle değil, Galatasaray markasını doğru yönetecek, bugüne civarindan ulaşamadığı çözüm ve sorunlara ulaşarak yapacağız. Galatasaray’ın koltukları satılık değildir. Galatasaray iyi yönetilmelidir. Galatasaray koltukları kişilerin cebinden verdiği parayla satılamaz.

“FATİH TERİM tek BIRAKILAMAZ”

Etik gereği hoca ile Müzakeremiz mümkün değil. Doğru tek yönetimle İhtiyaç duyulan ortam sağlanırsa fatih terim hocam hatri sayilir büyüklükte ayrım yaratır. Ona İhtiyaç duyulan ortamı sağlamalısınız. fatih terim hocam ile ayni ritimde devam etmek istiyoruz. Hocanın bedbaht olduğu aşikar. her biri bunu görüyor.

“TARLADA RESİM ÇEKTİRMEKLE OLMUYOR”

Ne Kemerburgaz’da ne de Ada’da başlamış proje yok. tek tarlada esim çektirmek, sonuçlanmış tek davanın tek ayağının neticesi paylaşmak, projenin başladığı manası taşımaz. Bu projelere çok ağırbaşlı çalıştık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir