Fotoğrafları tek kalemde sildi! Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldı-haberi

Geçtiğimiz günlerde bebeğini kaybettiğini yasamsal medya hesabından duyuran Şeyma Subaşı, “Önceki paylaşımımda çok stresten dolayı düğünü ertelediğimizi söylemiştim. Ne yazık ki bu baski bebeğimi kaybetmeme neden oldu. Çok üzgünüm. Destekleriniz amaciyla teşekkür ederim. Yas tutmam ve yaşadığım duygularla başa çıkabilmem amaciyla vakte ihtiyacım var” açıklamasında bulunmuştu.

“LÜTFEN güven GÖSTERİN”

Ardından tek başına İbiza’da tatile çıkan ve parmağında yüzük olmaması dikkat çeken Subaşı, ayrılık iddialarının ortalıkta dolaşmasına yollar açmıştı. Çıkan ayrılık haberlerine sinirlenen Subaşı, “Beni belli tek süre bırakın. İnsanın kaybına saygınız olsun. tek şeye cevap saglamak de konuşmak da zorunda değilim. İstersem eğer Instagram’dan kendim paylaşım yaparım veyahut size söylerim. Lütfen, belli tek süre saygı. Türk basınında hakkımda çıkan haberlerle ilgilenmiyorum. o nedenle de her izahımı İngilizce yazıyorum” ifadelerini kullandı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR

Ayrılık iddialarının derhal peşinden Şeyma Subaşı’ndan sürpriz tek atilim geldi. yasamsal medya hesabından Mohammed Alsaloussi ile var olan bütün resimlerini kaldıran Subaşı iddiaları doğrulamış oldu. Subaşı ile Alsaloussi, yasamsal medyada takipleşmeyi de bıraktı.

Şeyma Subaşı’nın sevgilisinden neden ayrıldığı heyecan konusu oldu.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir