Fiyatı dudak uçuklattı! Ünlü yapımcı yeni saati için 1 milyon 950 bin TL ödedi-haberi

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde meşhur yapımcı Acun Ilıcalı‘nın tertemiz saatinin fiyatını yazdı. hatri sayilir büyüklükte finaline kısa süre var olan ‘Survivor 2021′ yarışmasının çekimleri hasebiyle Dominik’te bulunan Ilıcalı’nın saati merakı biliniyordu. Ilıcalı, saat koleksiyonuna tek yenisini dahada ekledi. bunun için göre Ilıcalı’nın Richard Mille RM11-04 Roberto Mancini saatinin değerinin bugünkü kurla tek milyon 950 bin Lira olduğu öğrenildi.

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt’un, “Mancini’nin Saatini Takıyor” başlıklı yazısı şöyle:

“Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, düz kara tişört ve parmak arası terlikleriyle gezse de, pahalı saatlerden Katiyen vazgeçmiyor.

Tam tek saat tutkunu olan, meşhur markaların en hususi saatlerini kolunda taşıyan Acun Ilıcalı, koleksiyonuna tek yenisini dahada ekledi.

NADAL MODELİ TAKIYORDU

Ilıcalı, geçen sene haziran başından bu yana ücreti iki milyon Lira var olan al kordonlu Richard Mille’in RM 35-02 Rafael Nadal modeli takıyordu. Bu haziran başından beri ise kolunu, Richard Mille RM11-04 Roberto Mancini süslüyor.

1 MİLYON 950 BİN Lira

Sanırım 29 Mayıs’taki 52’nci doğum gününde kendisini bu saatle ödüllendirmiş. Ilıcalı’nın tertemiz cicisinin ücreti da dudak uçuklatacak cinsten. 2019’da 189 bin 500 Euro’dan (Bugünkü kurla tek milyon 950 bin TL) satışa çıkan saatin artık imalatı olmadığı amaciyla ‘gray market’te öneri usulüyle el değiştiriyor ve bu rakam tek milyon dolara civarindan çıkabiliyor.

Acun Ilıcalı tertemiz saatine ne civarindan ödedi bilmiyorum ama araştırdığım sitelerde en ucuzu 700 bin dolardı.”

MANCINI’NIN ADINI TAŞIYOR

lıcalı’nın tertemiz saati, şu anda süre gelen Avrupa Futbol Şampiyonası’nın favorilerinden İtalya ulusal Takımı’nın teknik patronu Roberto Mancini’nin ismini taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir