Filmde canlandırdığı rolü şimdi de kaleme alıyor: Riddler, ekim ayında yayınlanacak-haberi

Matt Reeves’in “The Batman” filmi gösterime gireli kısa tek vakit olsa da şimdiden ayni ritimde devam filmleri beklenir vaziyete geldi. DC ise film arayışı var olan hayranlara şimdilik tek çizgi roman ile karşılık veriyor.

DC Comics, Twitter üzerinden tertemiz tek Riddler çizgi romanını duyurdu. Üstelik yazarı da nihayet filmin oyuncusu Paul Dano. Paul Dano, canlandırdığı Riddler rolüyle eleştirmenlerden ve izleyicilerden tam not almışken şimdi de canlandırdığı karakterin çizgi romanı amaciyla kalemi eline alacak.

Bu, Dano’nun evvel yazarlık deneyimi de değil. Dano, dahada evvel de Zoe Kazan ile birlikte Wildlife’ın senaryosunu yazmıştı.

Dano, şimdi de Riddler amaciyla yazmaya başlayacak. Oyuncunun, film amaciyla rolüne kendini kaptırması bu süreçte muavin olabilir. Hem de bu konuyla alakali Entertainment Weekly’e röportaj veren Dano, kimi Riddler’ın kafasında belli tek süre sıkışıp kaldığını söylüyor:

“Sırf bu karakterden inmek belli tek süre güç olduğu amaciyla büyük olasılık istediğim civarindan iyi uyuyamadığım Bir takım geceler oldu. Oraya erişmek çok fazla enerji gerektiriyor.”

Ayrıca çizgi romanın başlığındaki “İlk Yıl” ibaresi, Frank Miller’ın 1987’deki çığır açan çizgi romanı “Batman: İlk Yıl”a da atıfta bulunuyor.

Gişenin iddialı filmi Batman'in geçmişine yolculuk İlginizi Çekebilir Gişenin iddialı filmi Batman’in geçmişine yolculuk Zoë Kravitz: 'Dış görünüşüm hasebiyle Batman'de istenmedim' İlginizi Çekebilir Zoë Kravitz: ‘Dış görünüşüm hasebiyle Batman’de istenmedim’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.