Film gibi olay! Kocasıyla aynı odayı bile paylaşmayan kadın “Kardeşim” diyerek eve aldığı adamla kaçtı-haberi

Dün Esra Erol‘un programına katılan 30 yaşında olan Ercan adli şahsın hikayesi, izleyenleri şaşkına çevirdi. Yasemin Çöygün ile aracılar vasıtasıyla tanışan erkek mağdur olduğunu söyleyerek canlı yayına geldi.

“KARDEŞİM” DİYE Haneye GETİRDİĞİ ADAMLA eş ODADA KALDI

Esra Erol’un konuğu olarak stüdyoya gelen Ercan, 2018 seneninde Hamit Horoz vasıtasıyla tanıştırıldığı kadınla tek vakit içinde başlık parası verip evlendi. Eşi ile aynı odada 1-2 vakit dış birlikte kalmadıklarını belirten talihsiz adam, tek vakit ardindan Yasemin Çöygün’ün “Kardeşim vuruldu, nüzul kaldı” deyip Haneye tek erkek getirdiğini söyledi. Ayrı olarak karısının kardeşi olarak bildiği kişi ile aynı odada kaldığını öne sürdü.

BAŞKASININ ÇOCUĞUNU DOĞURUP KANDIRDI

Aynı odada dahi kalmadığı eşinin “Hamileyim” diyerek doğurduğu tek çocuğun olduğunu söyleyen Ercan Bey, nüfustaki bu Vaziyetin da düzeltilmesini istediğini Esra Erol’a söyledi. Erol’un “Hiç mi şüphelenmedin?” sualine ise “Yeri yurdu belli olduğu amaciyla güvendim” dedi.

İLAÇLA UYUTUP KAÇMIŞLAR

Felçli olduğunu bildiği sözde kardeşin aslında sapasağlam olduğunu söyleyen Ercan, takriben 40 vakit ardindan Yasemin’in “Kardeşim Kadir’i ailemin yanına bırakalım” deyip haneden ayrıldıklarını aktardı. Asıl hikaye ise Hatay’a yola çıktıklarında başladı. Ercan Bey, Yasemin’in yanındaki erkek ile birlikte çayına uyku ilacı katıp kendisini uyuttuklarını, mola verdikleri Adana’da ise kaçtıklarını söyledi. Ercan, o anları şöyle anlattı: “Ben arabada uyuyakaldım ve gözümü Hatay’a yarım saat kala açtım. Muavine sorduğumda eşimin ve yanındaki şahsın Adana’da indiklerini öğrendi. O vakit dolandırıldığımı anladım.” dedi.

5 KİŞİYİ dahada DOLANDIRMIŞ

Daha ardindan kadının kuzenlerine ulaşan talihsiz adam, Yasemin’in aslında Antakya’da yaşadığını, onla birlikte beraber 5 kişiyi dahada dolandırdığını öğrendi.

2 ÇOCUK ANNESİYMİŞ

Sonrasında kendisine ulaşan karısının “Ben seni kandırdım” dediğini söyleyen Ercan Bey, Yasemin’in her şeyi itiraf ettiğini, iki çocuğun olduğunu söylediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir